Slovak Sport nabídne Premier League s českými komentátory

slovaksporttvŠéf slovenské sportovní stanice Slovak Sport TV, která nedávno získala exkluzivní práva pro fotbalovou Premier league i na českém trhu, hodlá angažovat zdejší komentátory. Přibližně 70 procent obsahu bude v češtině.  Druhý kanál tak bude určen primárně pro české publikum a není vyloučeno, že se objeví i v některém DVB-T multiplexu.

Čeští diváci, kteří budou mít zájem o sledování fotbalových přenosů anglické Premier League, mohou být nadšeni. Slovenská stanice Slovak Sport TV, která bude tuto soutěž přenášet exkluzivně i v České republice, slíbila angažovat české komentátory. V rozhovoru pro server Mediálne.sk to řekl šéf stanic e Róbert Greguš.

Hodláme spolupracovat s několika českými komentátory. Asi 70 procent komentáře na druhém programu bude v češtině,“ potvrdil Greguš s tím, že momentálně probíhají jednání s kabelovými operátory. V úvahu připadá i vysílání přes DVB-T, pokud by se Slovak Sportu nepovedlo dostat do nabídek všech významných kabelových společností. „Veškerá zakoupená práva pro druhý kanál jsou i pro Českou republiku. Slovak Sport TV 2 bude mít v ČR větší pokrytí a určitě i víc diváků než na Slovensku,“ dodal Greguš.

Čeští komentátoři by měli působit i na prvním programu, který bude určen pouze pro slovenský trh. Budou zde komentovat například přenosy z hokejové NHL nebo fotbalové Gambrinus ligy, kterou bude Slovak Sport vysílat právě na Slovensku. Vedení stanice chce mít na těchto postech profesionály a tak osloví i několik osobností z českého trhu. Konkrétní jména zatím nepadla.

slovak-sport-tv-studio1

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: