Slovak Sport 2 startuje v O2TV, nabídne přenosy i na internetu

slovak-sport-2-167Abonenti IPTV platformy O2TV budou moci od prvního dne sledovat nový sportovní program Slovak Sport 2 s přenosy z anglické fotbalové Premier League. Pokud nemáte O2TV, k celému vysílání se dostanete i přes internet. Placený stream bude dostupný pouze pro diváky v České republice. Na Slovensku si budou muset zájemci zaplatit platformu Magio nebo Magio Sat od Slovak Telekomu.

Zatímco na Slovensku by měl být nový sportovní kanál exkluzivně součástí pouze jediné platformy (podle důvěryhodných informací jde o Magio a Magio Sat, které provozuje společnost Slovak Telekom), v České republice budou mít diváci několik možností.

Zatím jedinou oficiálně potvrzenou platformou, která určitě zařadí Slovak Sport s přenosy Premier League do své nabídky, je O2TV od společnosti Telefonica Czech Republic. K dispozici však bude i placené on-line vysílání na stránkách Slovak Sport TV a patrně i ve službě Topfun TV. Placený webový stream ale bude dostupný pouze pro české diváky. Pokud budou chtít Slováci legální cestou přijímat vysílání programu Slovak Sport TV, budou si muset zaplatit konkrétní platformu, jejíž jméno nebylo oficiálně potvrzeno, ale podle důvěryhodných informací jde o Slovak Telekom a službu Magio a Magio Sat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: