Slovak Sport 2 bude součástí platformy Digi TV

porad-premier-leagueSportovní kanál Slovak Sport 2 s přenosy Premier League bude součástí platformy Digi TV. Informace je zatím potvrzena pro slovenský region, není ale vyloučeno, že se kanál objeví i na českých kartách. Platforma Digi TV totiž plánuje spustit až čtyři nové sportovní programy, z toho dva v Česku, a zařazení Slovak Sport 2 by tak bylo logickým krokem.

Slovenská část platformy Digi TV se nedávno stala součástí portfolia telekomunikační společnosti Slovak Telekom, která provozuje i konkurenční IPTV platformu Magio a satelitní Magio Sat. I když transakci ještě nepotvrdil antimonopolní úřad, je zřejmé, že Slovak Telekom zařadí sportovní kanál s přenosy Premier League i do platformy Digi TV. Původně ji přitom chtěl nabízet exkluzivně pouze v Magiu.

Tuto informaci přinesl web Mediálne.sk, jemuž ji potvrdil pracovník infolinky Digi TV. Platforma Digi TV přitom nedávno avizovala spuštění čtyř nových sportovních programů pro slovenský trh pod značkou Digisport a minimálně dvou nových kanálů pro Českou republiku. Z toho je zřejmé, že aktivity Digi TV na českém a slovenském trhu budou i nadále koordinované. To může znamenat, že Digi TV zařadí program Slovak Sport 2 i do své české nabídky, i když tato informace zatím nebyla potvrzena.

Web Mediálne.sk dodal, že není jasné, kdy k zařazení nového programu dojde. Mělo by se tak stát do začátku nové sezony Premier League, která startuje v sobotu 17. srpna.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .