Skylink rozšiřuje nabídku o hudební program MTV Hits

mtv-logo-blue-651

Abonenti satelitní platformy Skylink budou mít od 11. února k dispozici další program z rodiny hudebních kanálů MTV. Dosavadní programy MTV Rocks a MTV Dance doplní nemoderovaný hudební kanál MTV Hits.

Program bude dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 nebo Komplet. Vysílat bude na kmitočtu 11,739 GHz, polarizace vertikální, na známé pozici 19,2 st. východně.

Dále platforma Skylink oznámila, že zpřístupní dětský kanál Nickelodeon všem předplatitelům balíčku Multi. Doposud byl televizní program pro děti – Nickelodeon dostupný všem zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Nicméně pro sledování tohoto programu je nutný přijímač s podporou normy DVB-S2, tedy jakýkoliv HD přijímač. Kanál však vysílá ve standardním rozlišení.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. jx2

    Skylink nám pořád vnucuje něco co nechceme….O co je zájem, např. Slovak sport 2 nic. No jo když o peníze jde vždy až na prvním místě…Čím dál víc zvažuju že po dlouhých létech s Skylinkem že ho zruším. Konkurence tu je i internet má velké možnosti

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .