Skylink přichází s akční nabídkou výměny karet

skylink_programSatelitní platforma Skylink informuje o nové akční nabídce pro výměnu starých karet CryptoWorks. Podobná akční nabídka je již v platnosti pro zákazníky CS Linku a od prvního května ji mohou využít i zákazníci sesterské platformy Skylink.

Výměna se týká karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285, 03436 a 01976. Za cenu 600 Kč nebo 24 eur získá klient novou kartu Skylink VÝMĚNA a k tomu dva měsíce sledování všech placených programů v nabídce Skylink, vyjma pornokanálu Hustler TV a Man-X. Kartu Výměna může zákazník zakoupit v prodejnách elektroniky nebo satelitní techniky, případně objednat na dobírku na zákaznické lince Skylink na čísle 595 694 310.

Po obdržení nové karty ji klient vloží do satelitního přijímače a vyzkouší příjem základních i programů. V případě, že karta s přijímačem spolupracuje, může ji klient registrovat dle postupu uvedeného v balení karty. V takovém případě se na novou kartu přenesou všechny programy a baličky z karty původní a zároveň dojde k deaktivaci původní karty.

Možnost dvouměsíčního příjmu placených programů platí jen pro vyměněné karty v období od 1. května do 31. července.

Autor článku:

Komentáře (6)

  1. Pavel RŮŽIČKA

    Myslím si, že předchozí akce výměna byla lepší. Tedy následné využití 600 Kč kreditu, ale ještě máte všichni čas to stihnout a mít 600Kč kreditu a objednat si třeba CS TV na 7 měsíců.

    1. milne

      Ta jejich „akce“ je už myslím třetí. Takže počkám, až je budou měnit zadarmo. A když ne, tak jí vyhodim a půjdu ke konkurenci. Ale ke které? :-(

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: