Skylink dohání své konkurenty a zařazuje balíček maďarských stanic

budapest-ilust-651

Satelitní platforma Skylink vychází vstříc maďarsky mluvícím divákům především na Slovensku a pro jejich potřeby zařazuje speciální balíček jedenácti programů. Spolu s dalšími programy, které obsahují maďarskou zvukovou stopu, tak má Skylink v nabídce celkem 31 stanic pro cílovou skupinu maďarsky hovořících diváků.

Skylink tak dohání své dva největší konkurenty freeSAT by UPC Direct a Digi TV. Obě tyto platformy totiž působí i v Maďarsku a pro zájemce mají k dispozici desítky stanic v maďarštině. Skylink se tímto krokem může stát konkurenceschopným nejen vůči zmíněným konkurenčním platformám, ale otevírá si možnost i pro přímé působení na maďarském trhu.

Maďarský balíček obsahuje jedenáct nejsledovanějších tamních stanic, tedy především dvě hlavní komerční skupiny RTL Klub a TV2, jejich hlavní a doplňkové programy, dále veřejnoprávní programy M1, M2, Duna a Duna World a několik menších soukromých stanic. Všechny programy Maďarského balíčku jsou vysílány ve standardním rozlišení SD, ale v kompresním formátu MPEG-4. Pro příjem je tedy potřeba HD přijímač.

Operátor nabízí produkt Maďarský balíček samostatně za cenu 103 Kč nebo 3,95 EUR měsíčně. V případě kombinace s jinými balíčky zaplatí divák za tento balíček 257 Kč, resp. necelých 10 EUR jednorázově s platností pro následujících 14 měsíců.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .