Show Jana Krause – hosté 28.4.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Sandra Pogodová, politik Matěj Stropnický a jeho partner herec Daniel Krejčík a bývalá právnička a současná cukrářka Petra Burianová. Premiéra dalšího dílu Show Jana Krause už ve středu 28. dubna ve 21.35 na Primě.

upoutavka-sjk
Zdroj: TV Prima

Prvním hostem dalšího dílu bude herečka Sandra Pogodová, která proplouvá pandemickým obdobím coby vtipná a oblíbená jogínka Amanda, potrhlá cvičitelka nahé jógy, ale také jako spisovatelka. Po úspěchu své první knihy Hoď se do pogody, kterou napsala spolu se svým tatínkem, hudebníkem Richardem Pogodou, nyní vydali pokračování s názvem Buď v pogodě. „Já si se svým jménem nemůžu dovolit ani nic jiného, já musím být pořád v pogodě,“ říká umělkyně, která se navíc vrhla na otužování. Celé to podstupuje proto, aby posílila svoji imunitu a „nakazila národ nikoli covidem, ale otužováním“. Přesto covid nedávno prodělala, ale naštěstí ho přestála – jak jinak než „v pogodě“. Pokud jde o její literární činnost, s psaním první knihy zábavných povídek začala již před pandemií, druhou pak vytvořila během ní. Promlouvat bude také o józe. Na závěr s vtipností sobě vlastní zavzpomíná také na svůj pobyt jako au-pair v New Yorku a „nádherná devadesátá léta“, která má však podle svých slov v mlžném oparu, ale přesto je ráda, že je zažila.

Dalšími hosty budou zámečtí pánové, politik Matěj Stropnický a jeho partner, herec Daniel Krejčík. Českými bulvárními médii v posledních dnech rezonuje především jejich účast v reality show, v níž se předem vybrané páry rozdělí a vymění si na čas své místo v jiných rodinách. Ačkoli jejich účinkování vyvolává vesměs pozitivní reakce, v jejich sociální bublině prý vyvolalo doslova bouři…

Na závěr nasajeme trochu té omamné vůně čerstvě upečených koláčů spolu s paní Petrou Burianovou, vítězkou televizní cukrářské soutěže. Do Show Jana Krause samozřejmě nepřijde s prázdnou, a tak se budeme moct potěšit alespoň pohledem na výstavní ošatku kynutých koláčů. To vše a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause už ve středu večer na Primě.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .