Show Jana Krause – hosté 27. 4. 2022

Herečka Martha Issová, rapper Kali a moderátorka Hana Mašlíková se představí v premiérovém dílu Show Jana Krause ve středu 27. dubna ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause (1)
Zdroj: TV Prima

Martha Issová – herečka, která se netají tím, že s partnerem, režisérem Davidem Ondříčkem, mají domácnost s velmi temperamentními prvky. V práci, tedy na natáčení, se s ním herečka Martha Issová ale nikdy nepře a navíc přiznává, že občasná domácí Itálie vychází čistě z ní. „Ta dynamičnost a Itálie je velmi jednostranná. Z Davidovy strany je to německy klidné. Poté co jsem na něj chrstla pivo, když mi úplně bez hnutí v obličeji řekl nějakou strašnou nehoráznost, se jen nadechl, podíval se na mě a řekl: Mohli bychom ty věci řešit tak nějak po evropsku?“ směje se Martha. Jejich poslední herecko-režijní spoluprací byl životopisný film Zátopek. Martha si v něm zahrála běžcovu ženu, rekordmanku v hodu oštěpem Danu Zátopkovou. Od začátku věděla, že ji v rámci přípravy na roli čeká tvrdá fyzická příprava. „Troufala jsem si. Dneska to nechápu. Samozřejmě jsem pak ve chvíli, kdy jsem poprvé hodila oštěpem, který se mi ani nezapíchl a letěl asi tak půl druhého metru, maličko zapochybovala a začala mi cvakat prdel. Naštěstí jsem sportovní typ, fyzické věci mám ráda, baví mě, nejsem nemehlo, mám dobrou rovnováhu, koordinaci. Ale líp mi jdou rychlostní disciplíny, hlavně běh na kratší vzdálenosti. Silové věci nejsou moje silná stránka, ale nepochybovala jsem o tom, že nějakým způsobem zvládnu i hodit oštěp, aby to vypadalo,“ vypráví herečka.

Kali – když před pár lety oznámil rapper Kali konec kariéry, fanoušci se mohli pominout. A tak si to oblíbený slovenský hudebník naštěstí rozmyslel. „Možná spíš zvolním tempo, které jsem si nastavil, než že bych úplně skončil. Navíc jsem tím rozhodnutím potěšil ty, kteří mě nemají rádi, a já bych jim nerad dělal radost,“ řekl tehdy v jednom z rozhovorů. A dodal: „Narodila se mi dcera a byl bych rád, kdyby zažila svého otce na pódiu ve věku, kdy už to bude vnímat. Takže z jasné myšlenky a rozhodnutí je teď trochu bordel v hlavě – jak to udělat, aby bylo dobře.“ Pravdou je, že Kali, vlastním jménem Koloman Magyary, nepatří v poslední době mezi veřejně příliš exponované osobnosti. Loni sice vydal nové album Život není zlý, občas odehraje koncert, ale naprostou většinu času tráví doma s rodinou. „Život se mi otočil o sto osmdesát stupňů, samozřejmě v dobrém. Dostal nový impulz a dá se říct, že díky naší holčičce nemůže být špatný ani jediný den. Když ještě nebyla na světě, neuměl jsem si představit, že bych byl doma, teď už ano. V podstatě na mateřské tak trošku jsem, když nepočítám víkendové koncerty. Přes týden jsem ale stále s rodinou,“ říká Kali.

Hana Mašlíková„Můj trenér Martin Svoboda si vytvořil své první monstrum,“ prohlásila nedávno modelka a moderátorka Hana Mašlíková. Připravuje se totiž na vrcholovou soutěž Bikini fitness, která ji čeká už za necelý měsíc, a jejím cílem není pouze se zúčastnit, ale i uspět. „Nebudu lhát, že to nebolí. Ráno vstávám bolavá, usínám bolavá. Je to obrovský zápřah. Do toho jídlo, to je teprve náročné. Musím svým klukům doma vařit a vlastně se toho nesmím ani dotknout, nesmím ochutnat. Prakticky jím jen suché maso s rýží, vejce. Je to masakr, ale vím, za čím si jdu,“ vypráví. Její fyzická proměna vzbudila v bulvárních médiích a na sociálních sítích velký rozruch. Někteří jedinci ji dokonce neváhali titulovat hodně vulgárními výrazy. „Nezajímá mě, jestli se to někomu líbí, nebo ne, ať si každý nakládá se svým tělem po svém,“ vzkazuje jim rozhodně Hana s tím, že ona je na své současné tělo i formu hrdá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .