Show Jana Krause – hosté 24. 3. 2021

Herec Bohumil Klepl, odborník na britskou královskou rodinu Kamil Rodan a zápasnice MMA Sandra Mašková se představí v premiérovém dílu Show Jana Krause ve středu 24. března ve 21.35 na Primě.

upoutavka-sjk
Zdroj: TV Prima, Show Jana Krause

Bohumil Klepl – sice se narodil v Moskvě, ale už jako malý se s rodinou přistěhoval do Česka. Spoustu let patří mezi naše nejznámější a nejpopulárnější herce. Bohumil nebo také Bob Klepl. Ještě nedávno šel z role do role, doslova každý večer účinkoval buď v Praze, nebo i tři sta kilometrů od ní, aby již brzy ráno stál před kamerou televizního seriálu. Není divu, že pak intenzivně bojoval s chronickou únavou a syndromem vyhoření. V té době ještě herec netušil, že divadelníci teď budou mít od jeviště více než roční povinnou pauzu. I tu se ovšem Bohumil snaží aspoň částečně vyplnit prací a ve spolupráci se Studiem Dva natáčí loutkové večerníčky pro děti i dospělé, které sám píše a režíruje.

Kamil Rodan – historik a odborník na britskou královskou rodinu. V současnosti neexistuje společensky třaskavější téma než televizní rozhovor Oprah Winfreyové s vévodkyní Meghan a princem Harrym. Ten se uskutečnil přibližně ve stejnou dobu, kdy uplynula roční lhůta, kterou pár dostal od britské královny, aby si rozmyslel své životní priority, a svět po něm zůstal v šoku. V Británii po jeho odvysílání páru velmi citelně klesla popularita, z miláčků se stali odpadlíci, a v souvislosti s vyjádřeními na jejich adresu musel ukončit své účinkování v televizi oblíbený moderátor Piers Morgan. „Britská monarchie má stejně jako všechny instituce podobného druhu své příznivce i odpůrce. Interview Meghan a Harry zhodnotí expert na šlechtické rody, včetně těch britských, znalec podrobností a souvislostí seriálu Koruna a český historik Kamil Rodan.

Sandra Mašková – zápasnice MMA, která se ráda svléká. Jako vítězka světových her v kickboxu je Sandra známá až mužsky tvrdými údery, nesmiřitelností se soupeři a taktikou zarputilé vytrvalosti. V poslední době, i vzhledem ke koronavirovým restrikcím, však na sebe strhává pozornost nejen tělem bojovnice, ale rovněž svým nahým tělem. Jako fanynka otužování nafotila sérii nahých fotek na sněhu, a kromě zveřejňování fotek na Instagramu, který její účet vzhledem k lechtivému obsahu už několikrát zablokoval, nemá Sandra ani problém si erotikou přivydělat…

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .