Show Jana Krause – hosté 17. 3. 2021

Herec David Novotný s dcerou Anežkou, marketingová specialistka a kuchařka Pavlína Lubojatzky a umělecká maskérka Adriana Bartošová se představí v premiérovém dílu Show Jana Krause ve středu 17. března ve 21.35 na Primě.

maxresdefault-2
Zdroj: TV Prima, Jan Kraus

David Novotný a Anežka Novotná – David je hercem s obrovským, univerzálním talentem, a kromě spousty diváky milovaných rolí má na kontě čtyři nominace na Českého lva a Cenu Alfréda Radoka. Nepatří mezi herce, jejichž role předurčuje vizáž, a je za to rád. „Aspoň se za mnou režiséři nebojí přijít a nemají obavu, že bych jim roli odmítl, protože bych z té škatulky vypadl. Mě poslední dobou hodně baví hrát postavy nejednoznačné a ze života, což je právě vyhnutí se šuplíku. Člověk by měl něčím zapáchat, mít nějaké svoje libůstky a nedostatky, jako to je v přírodě,“ říká herec, který rozhovory poskytuje zřídka a mediální pozornost jej spíše obtěžuje. Do SJK přijde s dcerou Anežkou, která je výtečnou dětskou herečkou, a s otcem se herecky potkala zatím dvakrát – v televizní sérii Zrádci a divadelní inscenaci Amerikánka.

Pavlína Lubojatzky – kontroverzní finalistka kuchařské soutěže. Jedny bavila, druzí ji nesnášeli. Kvůli bagetě se dokonce stala obětí kyberšikany a skončila na policii. Pravdou ovšem zůstává, že právě její účast měla nemalý podíl na diváckém zájmu. Kromě nezpochybnitelných dovedností v kuchyni totiž Pavlína disponovala ještě jinými devizami pro tuto reality show – hráčskou povahou, schopností neustále vnášet napětí mezi účastníky a udržovat publikum ve střehu kontroverzními prohlášeními. Do soutěže přišla s jediným cílem – zvítězit. A tak nikoho asi nepřekvapilo, že bezprostředně po porážce ve finále neblahopřála vítězi. Jak se marketingové specialistce a stále nadšené kuchařce daří dnes, téměř rok po soutěži, se diváci dozvědí právě v SJK.

Adriana Bartošová – umělecká maskérka, držitelka Českého lva za masky k filmu Havel. Nejzábavnějším momentem letošních Českých lvů bylo bezpochyby vyhlášení kategorie nejlepší masky, které pro film Havel vytvořili René Stejskal a Adriana Bartošová. Její radost totiž byla spontánní, ryzí a předem nepřipravená. „Pomoc! Já myslela, že mi vytrysknou slzy, že budu plakat, že nebudu moct mluvit,“ rozléhalo se celým Rudolfinem. „Měla jsem neskutečnou podporu od svých kolegů a přátel, tak jim velmi děkuji. Taky bych chtěla poděkovat své mámě, která mi dovolila jít si vlastní cestou, i když to někdy nevypadalo, že to má smysl. Že po mně nechtěla, abych byla průměrná vysokoškolačka,“ zahájila Adriana svou děkovnou řeč, kterou zakončila prohlášením, že je prostě blázen. Kromě filmových masek patří mezi naše nejlepší make-up artisty a pravidelně spolupracuje s předními módními časopisy. Například před pár dny nalíčila na online předávání Zlatých glóbů známou herečku Gillian Andersonovou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .