Semifinále ČS má talent plánuje Prima na sobotu, Love upraví podvečer

csmatalent

V listopadu čeká na diváky televizní skupiny Prima několik novinek a přesunů v programovém schématu. Prima family nasadí přímé semifinálové přenosy v jeden týden, talentové klání skončí tedy nakonec opět na konci listopadu. Ještě předtím ale ukončí Zrcadlo tvého života. Prima COOL stahuje z úterního slotu Top Gear. A Prima LOVE tento podzim už po několikáté provede přesuny v programovém schématu.

Končí Bohdalová, přijde Avatar

Prima family tento týden ukončí páteční nevydařený dvojblok – Zrcadlo tvého života a Základka. První pořad, jehož průvodkyní je Jiřina Bohdalová, se měl přitom vysílat minimálně do konce tohoto roku. Jenže diváci pořad nevyhledávali v dostatečně hojném počtu, a tak se vedení rozhodlo ukončit tuto talk-show po osmi dílech. Seriál Základka trpěl, ačkoli kvalitativně nebylo dílo vůbec špatné, páteční čas okolo 21:15 mu neprospěl. Cílová skupina má v tuto dobu zcela jiné zájmy. V pátek bude divákům Primy family dělat společnost Rosamunda Pilcher.

ZAMYŠLENÍ: Kolik televizí uživí český trh?

Připomeňme, že jen do konce roku bude vysílán seriál Obchoďák. Ten měl být výkladní skříní letošního podzimu a měl ambice „definitivně smazat rozdíly mezi Primou a Novou„. Víme, že vše skončilo přesunem na 21:40. Je sice pravda, že sledovanost pod 700 tisíc a podíl na trhu okolo 21% není taková hrůza, ale vzhledem k celkovým nákladům se o úspěch rozhodně nejedná.

Úspěchy ale aspoň slaví Česko Slovensko má talent. První semifinálový večer uvidí diváci už v sobotu 17. listopadu od 20:15, druhý přenos zhlédnou dokonce hned v neděli 18. listopadu, opět ve 20:15. Týden předtím nás čeká Velký třesk. Trhákem podzimu by měl být film Avatar, Prima family jej nasadí 3. listopadu ve 20:00.

radiotv_face_n05

Prima COOL pokračuje s dalšími řadami Akt X

Podzim byl k tomuto kanálu skupiny Prima poměrně přívětivý, jediným vyloženým propadákem byl jen COOLmen. Nakonec i přímé přenosy Ligy mistrů se šplhají lehce nad průměr stanice (záleží však, zda se vzhledem k celkovým nákladům jedná o pozitivní výsledek).

Od úterý 30. října nasazuje stanice šestou řadu seriálu Akta X. Vysílací čas byl stanoven na 22:20 od úterý do čtvrtka (kromě týdnů, kdy se hrají zápasy Ligy mistrů). Akta X vystřídají reprízy páté série Dextera, ten pokračuje premiérovou řadou v neděli okolo 22. hodiny.

PSALI JSME: Nově chybí Liga mistrů, do cenové bitvy ale jít nechtěla

Na četná přání vrátila Prima COOL premiérové řady reality-show Kdo přežije, na přelomu října a listopadu se diváci vydají do Austrálie. V úterý 13. listopadu se v programu objevuje první díl dokumentu Soudný den planety Země (Countdown to Doomsday) z roku 2006. Jedná se o tematicky zařazenou dokumentární sérii. „Jaká rizika či hrozby visí jako Damoklův meč nad naší planetou? Jsou to živly, sopečné vulkány, sluneční erupce… Ale i nebezpečí z jiných sfér. Hrozí nám třeba vzpoura robotů či útok z vesmíru?“ Nahrazuje reprízy Top Gearu.

primalove_program_112012Programové schéma Primy LOVE na listopad 2012

Prima LOVE překopává access-time

Nejrůžovější týdny nemá za sebou ani Prima LOVE, ta musela během podzimu učinit několik výrazných změn v programovém schématu. A tyto změny budou pokračovat i v listopadu. V 17:30 začíná od 45. týdne „x-tá“ repríza Sabriny – mladé čarodějnice (střídá Ricardovy recepty, premiérové díly již Prima aktuálně nemá). V 18:00 se na Primě LOVE uhnízdí „Máte doma uklizeno?„, premiéru mohli vidět diváci TV Barrandov (ta zase pro změnu odpoledne vysílá reprízy „Šokujících dokumentů“ z Primy LOVE).

K TÉMATU: COOL nejen s Ligou mistrů a Těžkou dřinou, Love chce více life-style a reality-show

Příznivci vaření mohou ladit v 18:30 pořad Jamie vaří doma, britská kuchařská show pod vedením Jamieho Olivera půjde částečně v přímé konkurenci Prostřeno! na Primě family. Renovace v utajení končí a v 19:05 zhlédneme dokumentární cyklus „Nejúžasnější hotely světa„. Další programoé změny se na Primě LOVE nechystají. Zhubni, nebo přiber pokračují v novém čase ve 20:40, úterky po 21:40 patří reality-show Kouzla filmových maskérů, středy Zhubni, šéfe a konečně čtvrtky Farmář hledá ženu 3 – slovenská verze. Premiérová, poslední osmá řada Zoufalých manželek se bude nadále vysílat ve čtvrtek ve 23:50.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .