Šéf Slovak Sport TV věří v zařazení druhého kanálu i do Skylinku

slovak-sport-tv-studio1I když platforma Skylink oznámila, že atraktivní kanál Slovak Sport TV 2, který vlastní exkluzivní práva k vysílání anglické fotbalové Premier League se nestane součástí její nabídky, obě strany budou o zařazení ještě jednat. Serveru RadioTV.cz to potvrdil šéf televize Slovak Sport Róbert Greguš. Stanice angažovala i bývalé komentátory Novy Sport.

Televize Slovak Sport TV se na vysílání přenosů Premier League připravuje delší dobu. Pro tyto potřeby angažovala dvojici někdejších komentátorů Novy sport Viktora Blažka a Slavomíra Jurka. Šéfredaktorem celé redakce se stal Peter Hollý, který jedenáct let působil v televizi Joj a předtím několik let pracoval pro televizi VTV, kde vedl dobře obsazenou sportovní redakci.

Zatím ale není jasné, kde se nová stanice s přenosy fotbalové Premier League objeví. Platforma Skylink nedávno prostřednictvím sociální sítě oznámila, že tento program do své nabídky nezařadí. Důvody sice neuvedla, ale bylo by velice překvapivé, pokud by opravdu nezařadila program s tak pestrou nabídkou sportovních soutěží včetně u nás velice populární anglické Premier League.

Šéf stanice Róbert Greguš nicméně věří, že se obě strany domluví. „Každá strana má své požadavky a zatím nic není definitivní. Věřím, že k začátku nové sezony Premier league už bude jasné, kde si nás diváci mohou naladit,“ řekl Greguš serveru RadioTV.cz.

slovak-sport-tv-studio1

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .