Šéf inženýr Charles „Trip“ Tucker ze seriálu Star Trek: Enterprise přijede do Prahy

connor_perex

Americký herec Connor Trinneer zavítá v září do hlavního města České republiky, za svými fanoušky se vydá do prostředí více než výmluvného – do Planetária Praha. Trinneer totiž ztvárnil šéfinženýra Tripa v seriálu Star Trek: Enterprise nebo mimozemšťana Michaela v seriálu Hvězdná brána: Atlantis. Na programu bude zejména „Q&A“ (tedy otázky a odpovědi), zájemci se ale mohou s televizní hvězdou vyfotit a získat autogram.

FAN BASE, internetový obchod, internetový obchod pro filmové a seriálové fanoušky, ve spolupráci s fanouškovskými projekty CZ Kontinuum a FKM Events zvou na setkání s americkým hercem Connorem Trinneerem. Třiačtyřicetiletý americký herec je známý zejména z rolí Charlese Tripa“ Tuckera III ze seriálu Star Trek: Enterprise (uvedla Prima COOL), nebo rolí Michaela (rasa Wraith) z Hvězdná brána: Atlantis (uvádí TV Fanda). Ačkoli většinu svého pracovního života strávil na divadelních prknech Circle X Theatre v Hollywoodu, známý je právě spíše z jeho televizních děl. Hostoval v řadě populárních seriálů jako jsou Námořní vyšetřovací služba, 24 hodin, Terminátor: Příběh Sáry Connorové, Beze stopy nebo Griffinovi (Family Guy).

FOTOREPORTÁŽ: Kate Mulgrew sklidila v Praze ovace, zapůsobil na ni hlavně Terezín

Akce s hereckou osobností potěší tedy nejspíše příznivce fantastiky a sci-fi. Vstupné na akci lze do 17. srpna zakoupit za sníženou cenu 580 Kč, lístky ale bude možné zakoupit i přímo na místě za 780 Kč. Budete-li chtít autogram, získáte jej za 290 Kč, společná fotografie v elektronické podobě s hostem bude k dostání za 240 Kč. Jste-li skalním fanouškem Connora Trinneera, můžete si zakoupit bonusový Gold Pass za 2 300 Kč, dvacet prvních zájemců získá přednostní odbavení při focení a podepisování, exkluzivní společnou fotografii s podpisem, tématický lanyard (šnůrka na krk / klíčenka) ke vstupence a slevu na nákup ve stánku FAN BASE na místě konání.

Letos změnila FAN BASE model prodeje vstupenek, na akci „Warp 02: Connor Trinneer“ probíhá ve spolupráci se službou TicketON. Představitel hlavního inženýra ze seriálu Star Trek: Enterprise přiletí v září 2012 pobavit své fanoušky do Prahy. Setkání s Connorem Trinneerem proběhne 22. září na příznačném místě – v Planetáriu Praha. Podrobnosti najdete na stránkách http://starsinprague.cz/connortrinneer.

FAN BASE pořádá letos už druhou akci Stars In Prague“ (Hvězdy v Praze). Loni do hlavního města České republiky zavítala Kate Mulgrew (kapitán Kathryn Janewayová ze seriálu Star Trek: Voyager). Hostem byla také brněnská herečka a dabérka Sylva Talpová, jež propůjčila Kate Mulgrew svůj hlas.

katevpraze_podiumLoňské setkání s Kate Mulgrew sklidilo kladné ohlasy. Foto: RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .