Satelitní televize FLIX TV skončila předčasně, část klientů zřejmě zůstala bez služby

Provozovatel FLIX TV byl nucen ukončit televizní vysílání dříve. Podle původního plánu měly služby běžet až do poloviny listopadu. Z prohlášení na webu flixtv.cz nepřímo vyplývá, že část klientů zůstala bez televizních služeb. Hlavní prioritou FLIX TV je nyní postarat se o své diváky.

Prezentační plakát služby FLIX TV

Prezentační plakát služby FLIX TV

Pro zákazníky FLIX TV platí speciální nabídka jiného satelitního operátora, ke kterému mohou bez jakýchkoliv vstupních nákladů přejít.

Zákazníci FLIX TV v úterý 9. 10. obdrželi oznámení, že z důvodu nuceného ukončení činnosti již nebude jejich satelitní operátor dále schopen poskytovat sjednané služby. Snahou bylo zajistit televizní vysílání až do poloviny listopadu, což se nepodařilo vyjednat. Proto dodávky služby byly přerušeny.

Již dříve FLIX TV vyjednal pro své zákazníky speciální nabídku jiného satelitního operátora, ke kterému mohou bez jakýchkoliv vstupních nákladů přejít. FLIX TV ujišťuje své klienty, že usilovně pracuje na tom, aby měli televizní služby dostupné co nejdříve.

„Pokud je doteď nikdo ve věci exkluzivní nabídky neoslovil, stačí kontaktovat zákaznické centrum na adrese info@flixtv.cz, resp. info@flixtv.sk pro diváky ze Slovenska. Požadavky klientů FLIX TV budou nyní vyřizovány prioritně, v co možná nejkratším termínu,“ slibuje operátor FLIX TV v prohlášení na svém webu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .