Nova potvrdila třetí řadu Policie Modrava. Natáčení plánuje na příští rok

Televize Nova bilancuje výsledky sledovanosti druhé série kriminálního seriálu Policie Modrava, který se řadí k nejpopulárnějším českým seriálům posledních let. Nové díly by se měly dostat do výroby v příštím roce.

Filip Tomsa a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Filip Tomsa a Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava, foto: TV Nova

Druhá série Policie Modrava zakončila s téměř 37% průměrným share v cílové skupině diváků ve věku 15-54 let. Od uvedení na televizní obrazovky podíl na sledovanosti této série kontinuálně rostl nejen u komerčně klíčové skupiny ale i v širších cílových skupinách.

V průměru se na každý díl dívalo 1,868 milionu diváků v širší cílové skupině 4+. Průměrná sledovanost za poslední čtyři díly se ve 4+ dokonce pohybovala nad 2 miliony diváků. Nejsledovanější se stala závěrečná epizoda, odvysílaná tuto neděli 15. října, která dosáhla podílu na sledovanosti 39,49 % v cílové skupině 15-54. V nejširší skupině 4+ ji sledovalo 2,142 milionu diváků.

Hodnoty sledovanosti zahrnují premiérové vysílání i zpětné shlédnutí v následujících třech dnech. Nova je poskytla médiím z oficiálního měření televizní sledovanosti ATO / Nielsen Admosphere.

Premiérové díly druhé řady seriálu Policie Modrava opět trhaly rekordy sledovanosti a znovu potvrdily status nejoblíbenějšího českého seriálu na televizních obrazovkách. Rozhodli jsme se pokračovat v této úspěšné spolupráci s panem režisérem Soukupem a diváci se mohou těšit na další premiérové díly, které pro ně chystáme,“ prozradila Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Druhá série seriálu bodovala v žebříčku nejsledovanějších pořadů podzimní sezóny. Jednotlivé díly Policie Modrava obsadily prvních 5 míst, a to v cílových skupinách 15-54, 15+ a 4+. A dva díly seriálu se dokonce staly nejsledovanějšími pořady českého televizního trhu za letošní rok, a to v cílových skupinách 15+ a 4+.

Jsem moc rád, že Policie Modrava II se opět stala nejúspěšnějším seriálem letošního roku, tak jako tomu bylo i před dvěma lety, kdy měla premiéru první řada. Cením si toho, že nás mají diváci rádi a že našemu seriálu fandí. Připravujeme třetí řadu seriálu, kterou začneme točit příští rok. Všechny příznivce srdečně zdravím a doufám, že se jim i další pokračování Policie Modravy bude líbit,“ říká k úspěchům seriálu jeho autor a režisér Jaroslav Soukup.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .