Satelitní a kabelové společnosti nabízí nové balíčky a služby

satelitydumvelkeSatelitní platforma Skylink obnovuje během října a listopadu časově limitovanou akci zaměřenou na výměnu karty CryptoWorks za novou Irdeto v hodnotě 600 Kč, peníze zákazníci mohou využít k čerpání placených balíčků. Kabelová společnost UPC Česká republika přichází s novými balíčky služeb a nabízí vyšší rychlost internetu. CS Link potom do konce října umožňuje divákům sledovat zdarma program Universal Channel.

Výměna karet u Skylinku obnovena

Skylink, česko-slovenská satelitní platforma, obnovuje akci „Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem„. Někteří zákazníci mají dosud přístupovou kartu typu CryptoWorks, v roce 2012 ovšem končí její technická podpora ze strany dodavatele. Staré karty mohli během léta abonenti vyměnit za nové Irdeto (Irdeto ICE). Výměna se týká karet se sériovým číslem začínajícím 0000285, 03436 a 01976.

K TÉMATU: Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty

Skylink nyní obnovuje akci, výměna platí pro období od 1. října do 30. listopadu. Přidělený bonus v hodnotě 600 Kč mohou předplatitelé použít pro placenou nabídku nejpozději do 15. ledna 2012. Kartu si lze objednat přes registrační stránky Skylinku na dobírku a samozřejmě v prodejnách satelitní techniky.

UPC nabízí nové balíčky a rychlejší internet

Společnost UPC, největší poskytovatel kabelové televize v České republice, představil tento týden nové balíčky služeb. Ty podle redakce Parabola.cz obsahují nové produkty služeb internetu (Fiber 60 a Fiber 120) i digitální televize (Klasik a Komfort Komfort+). První z nabídek digitální televize odpovídá původní „Starter“, navíc obsahuje balíček News (více než 30 programů). Komfort je ekvivalentem současné nabídky Standard, přičemž je doplněn programy Discovery (celkem 80 programů).

AKTUÁLNĚ: Co přinese nová satelitní služba freeSAT od UPC Direct?

Kvůli tomuto krokou přistupuje společnost UPC ke zpoplatnění pronajímaných zařízení, některá jsou v balíčku cenově zvýhodněna. Pro stávající zákazníky se nic nemění, smlouvy zůstávají nadále v platnosti, nic se nemění ani v nabídce samostatných služeb (telefon, internet a televizní služba). Výjimkou je Fiber 10 s cenou 299 Kč na prvních 12 měsíců, ta měla skončit, společnost ji ovšem prodloužila. Podrobné informace najdete na stránkách UPC.

GLOSA: FreeSAT bude free, ale za peníze

freesat-upc-direct-1Vedení nizozemské společnosti UPC Direct S.a.r.l. představuje novinku freeSAT na českém a slovenském trhu. Ilustrační foto – UPC Direct.

CS Link dává zdarma Universal Channel

Firma Media Vision, provozovatel satelitní služby CS Link, přichystal ve spolupráci v placeným kanálem Universal Channel pro své zákazníky od 15. září do 31. října dárek v podobě dostupnosti filmové televize zdarma. Informaci přinesl server Parabola.cz, zároveň dodává, že během podzimu odvysílá Universal Channel seriály jako Hawaii-0-5, Spravedlivost v krvi, Dobrá manželka, Rookie Blue II a řadu dalších.

SOUVISEJÍCÍ: Změní Universal Channel poměr filmů a seriálů?

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .