Rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem na Nově měl nadprůměrnou sledovanost

Televize Nova v neděli večer odvysílala sólo rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem, který má být součástí zpravodajského a publicistického servisu Novy před druhým kolem prezidentských voleb.

Prezident Miloš Zeman ve studiu TV Nova s Reyem Korantengem. Foto: archiv TV Nova

Prezident Miloš Zeman ve studiu TV Nova s Reyem Korantengem. Foto: archiv TV Nova

Dle průběžných orientačních výsledků měření sledovanosti televize, dodávaných společností Nielsen Admosphere, a.s., tento pořad sledovalo přibližně 1 milion 500 tisíc diváků starších 15 let, což činí 30 % procent ze všech lidí této věkové skupiny, kteří právě sledovali televizi. Nova to oznámila ještě v průběhu večera formou tiskové zprávy.

Oba prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají minimálně dvakrát – v úterý pod taktovkou TV Prima a ve čtvrtek ve vysílání České televize. Miloš Zeman by měl ještě vystoupit v televizi Barrandov.

TV Prima pořad odvysílá prezidentskou debatu v úterý od 20:15 pod názvem Česko hledá prezidenta v přímém přenosu ze scény pražského Hudebního divadla Karlín. Česká televize bude vysílat předvolební debatu pod vedením Světlany Witowské ve čtvrtek 25. ledna ve 20:00 z prostor pražského Rudolfina.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .