Rok s prezidentem Petrem Pavlem. Bilanční rozhovor přinese Česká televize v pátek 8. března

V předvečer ročního výročí inaugurace hlavy státu nabídne Česká televize bilanční rozhovor s prezidentským párem. Z oficiálních prostor i méně formální části Hradu se přihlásí moderátor a šéfredaktor zpravodajství a publicistiky ČT Michal Kubal. Hodinové interview přinesou souběžně programy ČT1 a ČT24 v pátek 8. března od 20:10 hodin. Celý pořad bude tlumočen do znakového jazyka.

Zdroj: Česká televize

Rozhovor bude rozdělen na několik tematických bloků. „S prezidentem republiky probereme zásadní témata spojená s děním v Česku i ve světě. Zeptáme se i na další plány, nejen v příštím roce. A jsem rád, že budeme mít možnost mluvit i s první dámou, kterou hlava státu opakovaně zmiňuje jako klíčovou oporu. Dotkneme se zkušeností s působením v nové roli i změn v životě prezidentského páru,“ říká k rozhovoru moderátor a šéfredaktor zpravodajství a publicistiky ČT Michal Kubal

Bilanční rozhovor bude další v pořadí těch zásadních, které hlava státu pravidelně poskytuje České televizi. Jednalo se například o interview v den zvolení Petra Pavla, bezprostředně po inauguraci a při návštěvě Kyjeva v dubnu minulého roku. Rozhovory s hlavou státu jsou mimořádně vyhledávané, ten ze dne zvolení Petra Pavla si nenechalo ujít přes milion diváků starších 15 let. 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .