Retro Music Television spustila promo smyčku v nové Regionální síti 7

retromusicHudební Retro Music Television dnes komunikuje rozšiřování terestrického pokrytí. Počínaje 2. květnem Regionální síť 7 vysílá smyčku hudebního kanálu s informací o zahájení vysílání Retro Music Television. RMT bude v nabídce nového multiplexu, který provozuje společnost Progress Digital podnikatele Radima Pařízka. Ten už ovládá i celoplošný multiplex 4 prostřednictvím společnosti Digital Broadcasting.

Retro Music Television přináší nepřetržitý proud videoklipů a tematických pořadů s hudbou šedesátých až devadesátých let 20. století. Mezi nejoblíbenější pořady stanice patří Trvalá – nesmrtelné hity všech dob, Tuzex – zboží pouze z dovozu, Slabikář – každý den jiný interpret vyždímaný od A do Zet, Osada – rendlík muziky nejen pro trampy a lufťáky, Sweet 60´s – hity zlatých šedesátých nebo Metalománie – nejtvrdší hodinka na Retru.

Tato stanice vysílá pouze hudební klipy bez moderovaných pořadů. Podobá se tedy na satelitní a kabelové stanice VH1, VH1 Classic, MTV Hits a další doplňkové kanály skupiny MTV Networks, resp. Viacomu. Na podobném principu hodlá svou novou stanici vybudovat i skupina Mafra, která provozuje českou hudební televizi Óčko. Druhý program bude konkurovat přímo Retro Music Television, zaměří se totiž na hudbu staršího data a bude rovněž vysílat terestricky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .