Rekapitulace podzimu: Prima s novým seriálem, fotbalovou reality show i hobby magazínem

Televize Prima letos vedle stěžejních titulů připravila i několik zajímavých programových novinek. Sem patří nepochybně seriál Přístav i docu-reality show Ano, trenére! Láďa Hruška dostal hobby magazín, Karolína Kamberská pořad o vaření.

Martin Dejdar v seriálu Přístav, foto: TV Prima

Martin Dejdar v seriálu Přístav, foto: TV Prima

Hlavní kanál Primy nabízí porci nových titulů

Loňský podzim byl na Primě ve znamení nového seriálu Vinaři, i proto měl titul Podzim jako víno. Letos Prima zdůrazňuje větší porci programových novinek.

Velké naděje vkládá do nového původního seriálu Přístav s Martinem Dejdarem v hlavní roli. První dva díly ukázaly svůj potenciál – premiéra dosáhla k jednomu milionu diváků, druhý díl sledovalo přes 850 tisíc lidí. Nicméně Prima musí počítat s výraznou protiofenzivou konkurenční Novy, jež vůči Přístavu nasadí populární (české) filmy.

Druhou sérii pokračuje i úspěšný seriál Vinaři (neděle večer), dále Cesty domů (úterý večer) i Všechny moje lásky (čtvrtek večer).

Fotbalová celebrita František Straka s vlastním pořadem

Zajímavým nápadem je nová „fotbalová“ reality show Ano, trenére! (čtvrtek večer), kde se objevuje známý fotbalový trenér a celebrita František Straka. Jeho nový pořad převzal část prvků z Ano, šéfe!, jen se nebude týkat fungování restaurací, nýbrž fotbalu. Straka by měl dohlédnout na rozvoj některých fotbalových klubů. Těm následně pomůže dosáhnout lepší úroveň.

Chybět však nemůže ani samotný Zdeněk Pohlreich, který rozbíhá už šestou sérii Ano, šéfe! (čtvrtek večer). Krom toho však bude i nadále každou neděli vařit v hlavní roli (Teď vaří šéf!).

Prima i letos uvádí pěveckou soutěž Česko Slovensko má Talent, kde se představuje výhradně slovenská moderátorská dvojice Marcel a Junior, což jsou protagonisté ranní show tamního Fun radia. Formát ČSMT dostává prostor v sobotu večer.

Prima vaří v sobotu i v neděli

V rámci programových novinek zmíníme ještě hobby magazín Vychytávky Ládi Hrušky každou neděli v poledne, a vaření v hlavní roli dostane prostor i v sobotu podvečer díky Karolíně Kamberské v pořadu Karolína, domáci kuchařka.

Show Jana Krause se v podzimním schématu Primy objevuje každou středu po půl desáté večer. Páteční večery vyplní české filmové premiéry.

Prima COOL s exkluzivní premiérou

prima-cool-logo-zelena-651

Pro diváky Primy COOL je na Halloweena připravena exkluzivní premiéra thrilleru Petra Jákla Ghoul. Ze seriálových novinek se diváci dočkají scifi série Almost Human, která diváky přenese v čase do roku 2048. Těšit se ale mohou i na premiérové řady seriálů, jako jsou Živí mrtví, Námořní vyšetřovací služba LA. Chybět nebudou ani kultovní seriály Teorie velkého třesku a Simpsonovi či pořady pro milovníky aut a motorek Autosalon, Moto cestou necestou či Top Gear s Jeremy Clarksonem.

Dva nové seriály na Prima LOVE

prima-love-logo-fialova-651

Prima LOVE potěší diváky hned dvěma seriálovými nováčky Bez hranic a Rush. Těšit se ale mohou i na premiérovou řadu detektivního seriálu Castle na zabití a filmy, mezi nimiž budou například Titanic, Střihoruký Edward, Marie Antoinetta, Vdaná snoubenka, Vzpomínky na Afriku nebo Přístav naděje.

Novinkou bude lifestylový týdeník NEW LOOK, jehož hlavním motivem bude proměna televizní divačky. Moderátorka pořadu Eva Decastelo předvede, že každá žena je krásná, jen některé potřebují svou krásu objevit za pomoci týmu profesionálů.

Dvakrát více premiér na Prima ZOOM

prima-zoom-logo-modra-651

Dokumentární kanál Prima ZOOM i na podzim uvede dvakrát více premiér. Na obrazovku tak přijdou premiérové dokumenty a pokračování oblíbených seriálů, jako jsou Vetřelci dávnověku VI, Svět ve válce, Touha po poznání, Žena na konci světa III, Pěšky po Evropě II, Velké vlakové putování II či Nezkrotná příroda.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .