Regionální televize uzavřely originální letní soutěž o satelitní přijímače

regionalnitelevizeczVelká letní soutěž regionalnitelevize.cz Najdi si satelit je u konce. Soutěžící mohli hledat čtrnáct HD satelitních přijímačů na různých místech po republice. Smyslem soutěže byla právě propagace domácího turistického ruchu a populárního geocachingu. Satelitní vysílání programu Regionální televize tak navíc získává nové diváky a zajímavá doporučení.

Speciální schránky s výherními kupony ukryly štáby regionálních televizí například na Haldě Ema v Ostravě, v národní přírodní památce Komorní Hůrka na Františkolázeňsku, u divokého koryta řeky Vydry v národním parku Šumava, na hradě Veveří na Brněnsku, hradě Lukov na Zlínsku, či hoře Kozákov na Liberecku. Provozovatel regionalnitelevize.cz o tom informoval v tiskové zprávě. Ve vysílání televize byla vždy v pondělí odvysílána natočená nápověda s indiciemi, kde byla schránka ukryta. Diváci pak za pomoci této nápovědy a pomocí internetu měli za úkol co nejrychleji odhalit, o jaké turisticky zajímavé místo se jedná. Pak už nezbylo, než se odpoutat od obrazovek a vyrazit do terénu. Kdo schránku našel jako první a do redakce regionalnitelevize.cz nahlásil správný kód, získal jako cenu jeden HD satelitní přijímač. Některé schránky byly přitom odhaleny v řádu pouhých několika desítek minut od zveřejnění nápovědy.

Vysoký zájem našich diváků o tuto soutěž, při které poznávají krásná místa naší vlasti a ještě si mohou najít atraktivní výhru, nás mile překvapil a proto budeme v takových soutěžích pokračovat. Další by měla proběhnout ještě letos,“ informovala ředitelka programu a jednatelka provozní společnosti Eva Stejskalová. Partnery soutěže byly rozhlasové stanice sítě Kiss radio, prodejce satelitní techniky Omco Digital a.s. a významný poskytovatel satelitního vysílání v Evropě, lucemburská značka Astra. Tomuto zajímavému promo počinu Regionální televize dává pozitivní zmínku i server RadioTV.cz.

regionalnitelevize

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .