Regionální televize CZ našla nové partnery. Polovinu získá Ivo Valenta s Michalem Voráčkem

Televizní projekt vysílající přes anténu, satelit a kabelové rozvody měla původně koupit skupina Vltava Labe Media. Nakonec ji do portfolia získali podnikatelé Ivo Valenta a Michal Voráček. Polovinu společnosti si ponechá dosavadní majitelka Eva Stejskalová.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Podrobnější informace o rozdělení podílů ve společnosti Regionální televize CZ, s.r.o., přinesl portál Mediaguru.cz. Polovinu společnosti získají firmy Our Media (30%) a World Capital Ventures (20%). První jmenovaná je společným projektem Valenty a Voráčka, tu druhou ovládá Valenta. Transakci schválila na svém posledním zasedání Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Regionální televize CZ vysílá na běžnou anténu prostřednictvím multiplexu Regionální síť 8. Na satelitu ji mohou volně sledovat i diváci Skylinku a všichni, kdo přijímají programy z pozice 23,5 st. východně. Tato stanice vysílá bez kódování a je tedy dostupná bez nutnosti dekódovací karty. Vysílání je rovněž k dispozici u mnoha kabelových operátorů.

Regionální televize CZ dává prostor pořadům a zpravodajství partnerských lokálních televizí. Vysílá i některé pořady vlastní tvorby. V září odvysílala například i finále soutěže Česká Miss.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .