Kanál Horor Film bude mít celodenní verzi na internetu

Horor film, jediná televizní stanice v ČR a na Slovensku, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů, spustí v jeho předvečer 27. října čtyřiadvacetihodinové vysílání na internetovém portálu Film Popular. Ten tak nově nabídne více jak 24 hodin filmů a pořadů věnovaných tomuto temnému žánru.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Je to náš příspěvek k Halloweenu a má trvalou podobu. A co víc – start čtyřiadvacetihodinového vysílání programu Horor film TV na Film Popularu se nese především ve znamení nezávislé domácí hororové tvorby – nabídne hned 16 snímků domácích filmařů,“ říká Leoš Pohl, jednatel Československé filmové společnosti, která provozuje Horor film TV i zmíněnou videotéku Film Popular.

Domácí tvorba bude postupně doplňována filmy z celého světa, které zatím tvoří v nabídce menšinu.

Horor film TV zahajuje své standardní vysílání každou noc s úderem půlnoci a obvykle vysílá pět hodin. Diváci mohou program sledovat na pozici CS Film. O tuto programovou pozici se dělí až tři projekty Československé filmové společnosti – konkrétně CS Film, CS mini a Horor film.

Film Popular je placený internetový videoportál, který zpřístupňuje tvorbu stanic Československé filmové společnosti. Roční servisní poplatek za jeho užívání představuje 199 Kč.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .