REBEL 2 Slušnej kanál se přes anténu rozšířil do dalších regionů, na satelitu je za poplatek

Hudební rocková televize REBEL 2 Slušnej kanál, která se nedávno stala součástí portfolia podnikatele Radima Pařízka, nyní rozšiřuje pokrytí na běžnou anténu. Využije prostor v multiplexu 4, který rovněž ovládá společnost podnikatele Pařízka.

rebel2-slusnej-kanal

REBEL 2 je dostupný v regionech multiplexu 4 s volnou kapacitou

REBEL 2 Slušnej kanál byl ve středu 11. října spuštěn v následujících v multiplexu 4 v regionech Praha, Střední Čechy, Ústecký region, Vysočina a Východní Čechy. Vysílá rovněž v nabídce největšího kabelového operátora UPC a největšího satelitního operátora Skylink.

V případě Skylinku je dostupný v rámci základního balíčku DIGITAL, tedy s nutnou dekódovací kartou a uhrazeným servisním poplatkem. Zatímco v rámci běžného terestrického vysílání budou mít diváci tuto televizi k dispozici volně, na satelitu je zakódovaná. Přitom sesterské televize REBEL 1 a RELAX vysílají i přes satelit volně bez nutnosti hradit jakékoliv poplatky.

Program REBEL 2 Slušnej kanál se vybral jinou cestou a zřejmě se s operátorem Skylink dohodl na určitých platbách za domácnosti. V nabídce Skylinku nahradil zvířecí televizi MŇAU, která fungovala na podobném principu.

Rádi bychom se zaměřili na mladší produkce a kapely, kterým jiné televize nebo rádia nedávají, až na naprosté výjimky, žádný prostor. Přitom jak ukazuje například festivalová či koncertní nabídka, publikum tu je a fanoušci tou scénou žijí,“ říká programový ředitel stanic REBEL 1 a REBEL 2 Václav Tesař.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .