Reality show VyVolení poprvé na obrazovce už 19. srpna

vyvoleni-167Volba nových VyVolených startuje na obrazovce televize Prima už v pondělí 19. srpna. Televize uvede náběhovou část pod názvem VyVolení – Volba denně od 18. hodin. Stěhování účastníků do vily proběhne za asistence kamer v pátek přímo v hlavním vysílacím čase. Naplno se reality show rozjede od 26. srpna.

Aktuální čtvrtou řadu budou moderovat Tereza Pergnerová, Agáta Prachařová, Libor Bouček a Pavel Cejnar. Kromě hlavní show nabídne Prima i doplňkové pořady VyVolení – Speciál, VyVolení – Noční show a krátké zpravodajství nazvané Zprávy z vily, které přímo doplní hodinový zpravodajský blok na Primě. Tento formát budou moderovat Monika Zajícová s Tomášem Krausem.

Reality show VyVolení je další novinkou podzimního schématu, kterou Prima přináší již v srpnu. V tomto týdnu už nasadila i dvě další novinky – Křižovatky života a QI – na vše máme odpověď. Tím se pokouší nalákat diváky ještě před začátkem hlavní sezony. Výsledky sledovanosti jsou ale prozatím rozpačité, což zřejmě souvisí s méně atraktivním letním obdobím pro televizní stanice.

První díl Křižovatek života vidělo v cílové skupině 15+ přes 400 tisíc diváků, pořad QI měl sledovanost 384 tisíc diváků.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,