Reality show Survivor opět na Nově

Survivor, celosvětová reality show, která je u nás známá jako Robinsonův ostrov, je zpět a diváci ji budou moct sledovat na TV Nova. Včerejším dnem odstartovala registrace zájemců do castingu, v soutěži mohou vyhrát 2.500.000 Kč.

42a5946c-c31e-4a69-add9-5c12c91bc0f4
Zdroj: TV Nova

Drsnější, náročnější a větší výzvy – to je nová reality show Survivor Česko Slovensko. Na exotickém ostrově vytvoří dvacet čtyři soutěžících z České republiky a Slovenska kmeny a budou za ně bojovat v různých hrách. V rámci kmene musí vzájemně spolupracovat, někdy soutěžit sami za sebe,
a hlavně se pokusit přežít až do konce.

„Jsme potěšeni, že jsme mohli podepsat licenční smlouvu k natáčení nové řady reality show Survivor. Naši diváci znají tento koncept z minulosti, ráda bych však zdůraznila, že tato show bude mnohem náročnější a větší. Jsme si jisti, že všem soutěžícím poskytneme řadu příležitostí, aby posunuli své limity a nalezli v sobě neočekávané schopnosti. Vezmeme je rovněž na absolutně nový exotický ostrov,“ vysvětluje Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova a Markíza. „To není vše, máme v kapse schovaná další překvapení, proto nás sledujte,“ dodává Silvia Majeská.

Zájemci, kteří by se chtěli show zúčastnit, najdou pozvánku na konkurz do show Survivor na nova.cz/casting, stačí vyplnit formulář.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .