Radek John ustupuje zábavě, pořad Bez cenzury dostane pozdější čas

bez-cenzury-titulek-1Investigativní publicistika na Barrandově končí po čtvrt roku v exkluzivním vysílacím čase a přesouvá se z osmé na devátou hodinu večerní. Sledovanost v posledních týdnech nepřekročila 100 tisíc diváků. I tak byl hlavní vysílací čas v našich podmínkách velice neobvyklý pro tento typ pořadu.

Publicistický pořad pod dramaturgickým vedením poslance strany Věci veřejné Radka Johna startoval na obrazovkách TV Barrandov 5. března. Management stanice mu vyhradil exkluzivní vysílací čas, přímo ve 20 hodin. V tomto čase ale logicky nemohl konkurovat pořadům jiných stanic a tak televize po chvíli zařadila ještě i čtvrteční večerní reprízu před 23. hodinou. To je přitom čas obvyklý pro podobné pořady, alespoň pokud jde o český a slovenský televizní trh.

Nyní premiéra pořadu ustupuje jiným programovým formátům. V úterý od osmé večerní bude na programu nová zábavná talkshow, kterou bude uvádět František Ringo Čech a ponese název „Kdopak by se Čecha bál“.

bez-cenzury-reportaz-vaclavak-2Reportáž z prvního vydání Bez cenzury o dění na Václavském náměstí. Screenshot – RadioTV

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Ivo Rottenberg

    No, když Radek hodlal začít, tak svým „šarmem“ přesvědčoval, že jeho pořad bude trhák. Trhák snad jen pro oči, ale jinak nezajímavé plky. To ani divák TV Barrandov nesnese, a ten, že něco vydrží!!!
    Posun o hodinu, pak o další atd…

    1. rdsman

      Radek John je už dávno vyčpělý a zdiskreditovaný. Dokonce natolik, že už nezaujme ani televizního diváka. Jestli kdy disponoval nějakými schopnostmi, pak hlavně schopnostmi vézt se na práci ostatních.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .