Radek John se svým pořadem Bez cenzury skončil. Vrátí se po volbách?

radek-john-651

Poslanec a investigativní reportér v jednom Radek John končí se svým pořadem Bez cenzury na TV Barrandov, tedy alespoň prozatím. Pořad se už neobjevuje v programových plánech televize pro nejbližší období.

Upozornil na to server Mediář.cz, který si všiml, že naposled by se měl tento pořad vysílat ve čtvrtek 24. října. V předběžných programových plánech na dva následující týdny však už chybí.

Původně hodinovka investigativních reportáží v čele s Radkem Johnem odstartovala jen v březnu letošního roku. Radek John dostal prostor v atraktivním vysílacím čase, pořad zpočátku běžel v úterý od 20.05 a měl přibližně hodinu. Následně došlo k přesunům, ale délka pořadu byla zachována. Zlom nastal po skončení letních prázdnin – došlo k výrazné redukci týmu a zkrácení vysílacího času na 26 minut.

Zda se do programu televize Barrandov tento pořad vrátí, není zatím jasné. Výroba podobného formátu je poměrně drahá a pokud by o něj měl majitel zájem, tak pouze v případě, že by mohl efektivně ovlivňovat veřejné mínění.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .