První den Primy Family odtajněn! Silvestra na Primě prožijete s Partičkou na pláži

primafamily_vanoce

Televize Prima zveřejnila logo „nového“ programu Prima Family a zároveň odtajnila programové plány na první den vysílání – 1. ledna 2012. Tento den se ponese ve znamení animovaných rodinných filmů, zásadní změny ovšem nečekejte. Zároveň vás dnes zveme na představení vánočního a silvestrovského programu TV Prima, Primy Cool a Primy Love. Hlavní kanál TV Prima vsadí večer na českou pohádku, ta již v minulosti přinesla nadprůměrné výsledky.

Prima Family vsází 1.1. na rodinné animáky

Hlavní program televize Prima projde na Nový rok 2012 několika změnami, jak už od nás víte, změní se totiž její název na PRIMA FAMILY. Díky novým licenčním podmínkám se zbaví povinnosti vysílat regionální zpravodajství. Logo se obmění jen částečně, ke stávajícímu logu přibude nápis „family“. Na nové logo upozornil server Digizone.cz.

K TÉMATU: Prima od nového roku obětuje hlavní kanál a odstřihne regiony

Historicky prvním programem Primy Family bude animovaná komedie Hledá se Nemo v 6.00. Následovat bude Beyblade Metal Fusion (japonský animovaný seriál), Mickeyho klubík, Tajemství 2. světové války. V 9.35 najdou diváci v programu Prima SVĚT, jedná se o tradiční sestřih z pořadu Svět 2011. Receptář prima nápadů zhlédneme v 10.10, rusko-česko-rumunskou pohádku Pohádka o putování startuje v 11.10. Po Novoročním projevu prezidenta republiky následuje repríza pořadu Nikdo není dokonalý a poté několik snímků – Simpsonovi ve filmu, Ducháček to zařídí a Revue na zakázku (česko-ruská komedie). Až na částečné obměny se jedná o stejný nedělní program, na jaký jsme na Primě zvyklí.

GLOSA: Je to taková Prima tečka za tou naší digitalizací

V 18.55 nebude ani na Nový rok chybět zpravodajská hodinka. Hlavní večerní program otevírá ve 20.00 rodinná americká komedie VALL-I. O dvě hodiny později se představí Hugh Grant v americko-britské komedii Notting Hill.

primafamily_velkeNové logo hlavního programu TV Prima, od ledna se jmenuje Prima Family. Zdroj: TV Prima

Vánoce s VIP Prostřeno a Maruškou, Silvestr s Partičkou na pláži

Televize Prima chystá pro diváky na vánoční svátky zejména českou tvorbu a americké romantické filmy. Před Vánocemi využije TV Prima popularity formátu Prostřeno, od úterý 20. do pátku 23. prosince od 20.00 nabídne VIP Prostřeno! – „Ve speciálním vydání Prostřeno! zavítáme do domácností známých osobností. Úkolu připravit nejlepší hostinu se tentokrát ujali Tereza Kostková s manželem, Jiří Krampol s manželkou, Veronika Žilková s Martinem Stropnickým a Jana Boušková s Václavem Vydrou,“ uvádí TV Prima v anotaci.

VÁNOCE: Nova: Tradiční české Vánoce s Popelkou, animované speciály a více hudby na MTV

Štědrý den zahájí Mickeyho klubík, animovaný speciál Walta Disneyho Vše nejlepší my přejem vám. V 9.30 se můžete těšit na Mamutí Vánce – animovaný speciál k filmu Doba ledová. Animovaným rodinným filmům věnuje TV Prima pozornost i po 10. hodině, odvysílá Mravenčí polepšovnu. Během dne se dále těště na Policajta ze školky, Eva tropí hlouposti, Pohádka svatojánské noci, Babička (z roku 1940 s Terezií Brzkovou). Večerní program zahájí Zprávy TV Prima (18.20), pokračovat bude dvěma pohádkami – Obušku, z pytle ven! a Byl jednou jeden král. Pretty Woman se poprvé usídlí na TV Prima, předchozí roky jej na Vánoce uváděla buď TV Nova, nebo ČT1.

DOPORUČUJEME: Faktor strachu obnoven, sedmá speciální série s původním moderátorem

První svátek vánoční zpestří divákům například premiéra česko-bulharské pohádky Nevěsta s nejkrásnějšíma očima, Tajemství Ocelového města nebo Dobrý voják Švejk. O den později, 26. prosince, opět neochudí diváky o české filmy – Dva na koni, jedne na oslu a Poslušně hlásím. V týdnu od 26. prosince se vydáme se speciálem Prostřeno do Austrálie. V pátek 30. prosince vyzkouší TV Prima od 20.00 nasadit pořad Nikdo není dokonalý, poté následuje Show Jana Krause.

radiotv_face_n05

Poslední den roku odvysílá TV Prima animovaný film Asterix dobývá Ameriku. Krátce po poledni se opět představí Vlasta Burian coby Přednosta stanice, osudy tří mladíků po maturitě budou diváci moci zhlédnout ve 13.45 ve filmu Maturita za školou. Před Zprávami TV Prima v 18.30 a VIP zprávami v 18.35 ještě Prima nasadí Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (15.05) a Honey (16.40).

PSALI JSME: Nový sitcom “Mrtvoly” na TV Prima zaujal

Hlavní program Silvestr na pláži, který má nalákat na novou reality-show Hotel Paradise (chystá ji TV Prima a TV Joj v příštím roce), startuje v 19.00, hlavní motiv letošního živého přenosu se bude objevovat průběžně během večera. TOP STAR magazín s Mahulenou Bočanovou v 19.15 poví o světě slavných, Česko Slovensko má Silvestra ve dvou částech nabídne rozloučení s úspěšnou talentovou show. Naposledy v roce 2011 zhlédneme zábavný pořad Partička ve 22.00, kromě tradiční pětice přijdou hosté Vojta Dyk, Jakub Prachař se skupinou Nightwork. Oslavy posledního dne roku vyvrcholí ve 23.00 Silvestrem na pláži, živý přenos nabídne tropickou show. „Chybět nebude Karel Gott, Lucie Bílá, Petr Kolář, Tereza Kerndlová a mnoho talentů! Přivítejte nový rok 2012 i Prima family s námi,“ slibuje TV Prima. Režie se ujme Jiří Adamec. Deset minut po půlnoci nasazuje ještě stále jako TV Prima reprízu silvestrovské show Nikdo není dokonalý.

vanocniservis_radiotv

Prima Cool: Komediální maraton a nový seriál Bobovy burgery

Ani po loňských VKV (Velmi krutých Vánocích) se na Primě Cool nebude program na vánoční svátky nijak zásadně měnit. 20. prosince odstartuje další řada soutěže Survivor (Kdo přežije: Čína). Nicméně Štědrý den a první svátek vánoční nabídne od 11.20 do 13.50 další komediální maraton, tentokrát půjde o seriál Haló, tady Indie. Americký komediální seriál, v němž se představí mladý manažer Todd, ten pracuje ve společnosti prodávající nesmyslné žertovné předměty. „Celé call centrum, které vedl, bylo náhle přesunuto do Indie. A tak mu nezbývá, než odjet do Bombaje šéfovat domorodcům a nějak se srovnat s obrovskými kulturními rozdíly. Jak třeba poznáte, že vám zaměstnanci lžou a žádný státní svátek ve skutečnosti není?“ anoncuje TV Prima. Od 20.00 zve Prima Cool na film Skleněné peklo, poté na Street Fighter: Legenda o Chun – Li. Seriál bude pokračovat i v týdnu od 26. prosince v 10.50 a 11.15.

NENECHTE SI UJÍT: Survivor – reality show o přežití je v USA již 22. sezóny

Silvestr se nebude nijak lišit od běžné soboty, po 20. hodině nabídne Prima Cool film Mstitel s černou masko, poté Ruské peklo. Na Nový rok nasadí Prima Cool poprvé Čarodějky z Eastwicku.

AKTUÁLNĚ: Prima Cool rozjíždí nové internetové aktivity

Novinkou v programovém schématu bude od 25. prosince americký animovaný seriál Bobovy burgery, jedná se o seriál, který stanice FOX (domovská stanice Simpsonů, Griffinů a jiných) vysílala teprve letos v lednu. Vysílat se bude o víkendech dopoledne. Hlava rodiny Bob se musí starat o rodinnou restauraci, vychovávat tři nezvladatelné děti a plnit manželce, po čem zrovna touží. Druhá sezóna by se měla objevit na FOXu v roce 2012.

radiotv_googleplus_03

Prima Love: Michael Jackson a Mami, ožeň mě

Nejmladší stanice z Primy Group – Prima Love – také vánoční svátky do schématu nijak výrazněji nepromítne. Jedním z taháků bude patrně Michael Jackson – Nedokončená show (21. 12. a 28. 12.), ve středu ve 20.45 zhlédnou diváci dokument mapující skutečnou příčinu smrti zpěváka. Po Rodinných poutech (víkendy odpoledne) se dostává do ranních hodin i seriál Letiště a to vždy o víkendu po 8. hodině. Překvapivě se od 3. prosince usídlí na Primě Love reality-show Mami, ožeň mě. Vysílací čas bude dosti nelichotivý – o víkendech okolo 23. hodiny. Na slovenské TV Joj ovšem pořad ve 21.15 sklidil nadprůměrné výsledky.

RECENZE: Prima doják Životní úklid

Hlavní večerní program na Štědrý den patří Písni pro nevěstu, v roli zpěváka se představí Adam Sandler. V neděli 25. 12. se těšte na film Tančím, abych žil. Alternativou na silvestrovský večer může být film Dva v tom, v hlavní roli americké romantické komedie se představí Hugh Grant.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .