Provozovatel televize KINOSVĚT přináší k bezplatné televizi placený magazín

Screenshot webu Magazínu Universe

Screenshot webu Magazínu Universe

Obrácený přístup v oblasti placených služeb předvedl provozovatel neplacené dokumentární televize KINOSVĚT. K bezplatně dostupnému televiznímu programu zavedl placený internetový magazín. Předplatné je v symbolické výši, vyjde na necelých 300 korun ročně.

Projekt má název Magazín Universe a nabízí populárně-naučné články a fotografie z oblasti vědy a poznání, historie či životního stylu. „Obsah magazínu aktuálně zahrnuje přes 800 článků s fotografiemi a každý měsíc se obohatí o další desítky nových. V lednu obsah postupně získá multimediální podobu,“ říká Leoš Pohl, jednatel a vlastník společnosti Mediapoli, která Magazín Universe provozuje.

Magazín Universe úzce spolupracuje s vydavatelstvím RF Hobby, je ale koncipován jako prémiová služba televize KINOSVĚT. Majitel televize i magazínu tak přichází s mírně obráceným přístupem, jelikož televizní obsah nabízí zdarma, zatímco magazín přináší za poplatek. Na druhou stranu, výše předplatného je do značné míry symbolická. Měsíční přístup vyjde na 33 korun, roční předplatné je ve výši 299 korun s tím, že obě platby je možné platit přes SMS.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: