Projekt Regionální televize CZ zařazuje do programu nové magazíny

regionalnitelevizeczCeloplošný televizní program regionalnitelevize.cz věnovaný zpravodajství a publicistice z regionů zařadil do svého vysílacího schématu další tematické magazíny a pořady. Server RadioTV.cz o tom informuje majitelka a jednatelka provozní společnosti Eva Stejskalová.

Vedle zpravodajství z moravských, českých a slezských regionů a tematických magazínů věnovaných motosportu, myslivosti a české vědě, tak mohou diváci regionalnitelevize.cz nově sledovat magazín s tipy na výlety, dále magazín popularizující české zemědělství a potravinářství a také zcela nový cyklus dokumentů o obyčejných lidech s neobyčejnými životními příběhy,“ říká Stejskalová.

Týdeník s názvem Neseďte doma, cestujte! běží od počátku června každou sobotu od 19 hodin, Zemědělský magazín mohou diváci sledovat každých 14 dnů od následující neděle od 19 hodin a cyklus Neobyčejné příběhy bude vysílán každou neděli počínaje 16. červnem od 20.40 hodin.

Regionální program je dostupný na satelitu v režimu free-to-air, mohou ho tedy sledovat i diváci, kteří nevlastní přístupovou kartu platformy Skylink. Program je dostupný ve většině nabídek kabelových operátorů a online na serveru YouTube live. Možný je i příjem na běžnou anténu v digitálních multiplexech v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Jablonci nad Nisou nebo v Příbrami.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .