Stream.cz zanedlouho odvysílá online premiéru filmu Prezident Blaník

Celovečerní snímek Prezident Blaník navazující na úspěšný seriál Kancelář Blaník z dílny internetové televize Stream.cz jde z kin rovnou do online vysílání. V hlavní roli se tradičně představí lobbista Tonda Blaník, kterého ztvárnil Marek Daniel.

Tonda Blaník kandiduje na prezidenta. Foto: Seznam.cz

Tonda Blaník kandiduje na prezidenta. Foto: Seznam.cz

Zástupci skupiny Seznam, která vlastní internetovou televizi Stream.cz, naplánovali premiéru filmu v online prostředí na neděli 8. dubna.

Seznam jako koproducent filmu nabídne fanouškům kromě samotného filmu i bonusový obsah s hlavními protagonisty, například speciální talk show s Markem Danielem, kterou povede stand up komička a moderátorka Adéla Elbel. Zkrátka nepřijdou ani diváci Televize Seznam, kde se odvysílají video rozhovory s hrdiny filmu v pořadech Výzva, Slavní či Kultura s Terezou Willoughby,“ říká Igor Kalaš, obsahový ředitel Seznam.cz.

Filmová satira se odehrává na pozadí skutečných událostí druhé přímé volby prezidenta České republiky. Ve filmu vystupuje vedle hlavních hrdinů i celá řada reálných aktérů českého politického a společenského života, například právník Tomáš Sokol, ekonom Tomáš Sedláček, Ladislav Špaček, zpěvák Tomáš Klus nebo herec Jan Potměšil.

Voliči Tondy Blaníka ve filmu Prezident Blaník. Foto: Seznam.cz

Voliči Tondy Blaníka ve filmu Prezident Blaník. Foto: Seznam.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .