Program Skylink 7 nabízí exkluzivní premiéru seriálu Vítejte ve Švédsku

Satelitní televize Skylink láká své diváky na exkluzivní premiéru v rámci svého značkového programu Skylink 7. V neděli večer odvysílá první díl komediálního seriálu Vítejte ve Švédsku. V seriálu se objeví i Patrick Duffy.

Postavy seriálu Vítejte ve Švédsku. Foto: PR zastoupení satelitní služby Skylink/M7

Postavy seriálu Vítejte ve Švédsku. Foto: PR zastoupení satelitní služby Skylink/M7

Patrick Duffy ve vedlejší roli

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o premiéře nového seriálu Vítejte ve Švédsku, který bude exkluzivně dostupný na programu Skylink 7. Program nabízí průřez placenou nabídkou, ale také praktické informace a nejčerstvější novinky týkající se satelitní a internetové televize Skylink.

Novinkou a další skvělou zprávou je, že jen program Skylink 7 divákům exkluzivně přinese komediální seriál Vítejte ve Švédsku, který bude mít svou televizní premiéru 28. 4. od 18 hodin. Seriál mapuje trampoty newyorského třicátníka Bruce Evanse, který se za svou láskou Emmou vydá do Stockholmu. Střet společenských zvyklostí obou národů ho vystaví mnoha komickým, někdy až trapným situacím.

Za hlavní rolí Bruce a zároveň scénářem seriálu stojí mladý a talentovaný Greg Poehler. V seriálu diváci uvidí i některé známé komediální herce. Například Patrick Duffy známý ze seriálů Dallas a Krok za krokem si zahraje Brucova otce, dobrosrdečného, přesto staromódního starostu amerického maloměsta, který se stále nesžil s myšlenkou syna žijícího v tak kulturně odlišné zemi. Epizodní roli si zahrál i komik Will Ferrell.

Premiéra prvního dílu proběhne v neděli 28. 4. v 18.00. Další nové díly odvysílá Skylink 7 pravidelně každou neděli ve stejném čase. Kdo nestihne premiéru ani reprízy každé epizody v následujícím týdnu, může je dodatečně shlédnout v aplikaci Skylink Live TV, sekce Skylink 7.

Upoutávka – Vítejte ve Švédsku

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .