Producent Show Leoše Mareše přiznal zodpovědnost za učiněná rozhodnutí

Ředitel společnosti CE Media, která provozuje televizní stanice MŇAM a MŇAU a produkovala noční Show Leoše Mareše, přiznal v tiskovém prohlášení svou zodpovědnost za současný vývoj. Patrně reagoval na Marešův rozhovor pro DVTV.

Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Show Leoše Mareše, foto: TV Prima / Mňam TV

Zřejmě jsme mířili příliš vysoko, přiznává producent

Před několika měsíci jsme se rozhodli uskutečnit ambiciózní plán na zahájení první skutečné late night show ve střední Evropě. Pokud si někdo takový formát v České republice zaslouží, je to jednoznačně mimořádně talentovaný a tvrdě pracující Leoš Mareš. Věděli jsme, že riskujeme a výsledek není zaručený. Jako producent Show Leoše Mareše beru veškerou zodpovědnost za učiněná rozhodnutí na sebe a uvědomuji si, že jsme zřejmě mířili příliš vysoko. Bezesporu jsem udělal chyby, které vedly k dnešní situaci; měl jsem lépe rozpoznat a nepodcenit změny určitých okolností, které naši práci významně ovlivnily,“ uvedl v tiskovém prohlášení ředitel společnosti CE Media Pál Milkovics.

Mimo jiné přiznal finanční problémy, konkrétně zpožděné platby, přičemž přislíbil vyřešení závazků. „Veškeré síly nyní vkládáme do překonání těchto překážek a vyrovnání našich závazků. Jsem přesvědčen, že v dohledné době budeme schopni uvedené potíže vyřešit a pokračovat v další práci,“ dodal Milkovics.

Leoš Mareš ještě neví, zda bude s novým formátem pokračovat

Připomeňme, že Leoš Mareš ve středu v rozhovoru s Martinem Veselovským poodhalil zákulisí a fakticky označil producenta za viníka toho, že se Show Leoše Mareše momentálně nevysílá. Další informace jsme přinesli v článku Leoš Mareš promluvil o osudu své talkshow. Současnou situaci měl způsobit producent.

Producentem jeho noční show je přímo společnost CE Media, která před několika dny spustila zkušební vysílání svého druhého kanálu – zvířecí MŇAU TV. Ta bude stavět svůj program mimo jiné i na diváckých videích. MŇAU TV vysílá v multiplexu 4.

Pál Milkovics, foto: CE Media / Mňam TV

Celé prohlášení producenta Show Leoše Mareše k aktuální situaci

„Před několika měsíci jsme se rozhodli uskutečnit ambiciózní plán na zahájení první skutečné late night show ve střední Evropě. Pokud si někdo takový formát v České republice zaslouží, je to jednoznačně mimořádně talentovaný a tvrdě pracující Leoš Mareš. Věděli jsme, že riskujeme a výsledek není zaručený. Jako producent Show Leoše Mareše beru veškerou zodpovědnost za učiněná rozhodnutí na sebe a uvědomuji si, že jsme zřejmě mířili příliš vysoko. Bezesporu jsem udělal chyby, které vedly k dnešní situaci; měl jsem lépe rozpoznat a nepodcenit změny určitých okolností, které naši práci významně ovlivnily.

Leoš a celý tým odvedli výbornou práci a nesmírně mě mrzí, že jsem jim nedokázal zajistit takové podmínky, jaké by si zasloužili. Budoucnost Show se bude odvíjet výhradně podle toho, co bude nejlepší pro Leoše, k čemuž poskytneme veškerou podporu, jaké jsme schopni.

Nyní se musíme vyrovnat s okolnostmi, které ze současné situace vyplývají. V médiích se objevují spekulace a zavádějící informace, které neodpovídají realitě, ale nemá smysl zastírat, že se nacházíme v obtížné situaci včetně zpožděných plateb. Veškeré síly nyní vkládáme do překonání těchto překážek a vyrovnání našich závazků. Jsem přesvědčen, že v dohledné době budeme schopni uvedené potíže vyřešit a pokračovat v další práci.“

Pál Milkovics, CE Media

V podrobném přehledu vám přinášíme krátkou historii noční televizní Show Leoše Mareše.

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. Adam Wolf

  není nad to se ráno před cestou do práce trochu zasmát :-))

  Při větě: …mimořádně talentovaný a tvrdě pracující Leoš Mareš“ jsem omládl snad o 10 let :-)) při smíchu, který musel být slyšet i přes zavřené okno až na zastávku MHD před domem.

  i věta …. uvědomuji si, že jsme zřejmě mířili příliš vysoko“ mě pobavila :-) celkem by mě zajímalo kolik tomu „řediteli“ asi tak je ;-) ale podle těchto výžblebtů bych počítal max 35 let, protože starší lidé už přecejenom mají větší soudnost a rozum, aby takovéhle „mozkové průjmy“ neprezentovali na veřejnosti ;-)

  1. pwl

   Nejlepsi by bylo kdyby se nekdo pokusil „dekodovat“ jednotlive vety a prelozit je do standardniho jazyka.

   Napriklad tato veta:
   „Bezesporu jsem udělal chyby, které vedly k dnešní situaci; měl jsem lépe rozpoznat a nepodcenit změny určitých okolností, které naši práci významně ovlivnily.“

   By sla prelozit takto:
   „Zkousel jsem co mi projde, chtel jsem s Primou vyd**at a nepovedlo se.“

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .