Probíhá volné vysílání HBO u vybraných operátorů, potrvá do pondělí

V sobotu ráno v 6:00 odstartovalo avizované volné vysílání hlavního kanálu HBO. Prémiový kanál se rozhodl uvolnit své vysílání pro většinu diváků placených televizních služeb, aby jim umožnil shlédnout premiéru nového původního seriálu Pustina.

Jaroslav Dušek a Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

Jaroslav Dušek a Zuzana Stivínová v nové minisérii Pustina. Foto: HBO Europe

Akce se týká pouze hlavního kanálu HBO

Volné vysílání HBO je divákům k dispozici od soboty 29.10. – 6:00 hod a skončí v pondělí ráno 31.10. v 6:00 hod. Dostupný je pouze hlavní program HBO, kanály HBO 2, HBO 3 tedy nejsou zahrnuty v rámci probíhající akce.

Akce probíhá u všech relevantních kabelových a satelitních operátorů. Volné vysílání mají k dispozici diváci platforem Skylink, freeSAT, DIGI CZ i Flix TV. Zapojila se i kabelová společnost UPC a její největší konkurent O2 TV. Volně dostupné vysílání se objeví i u řady menších kabelových operátorů.

Diváci si díky bezplatnému vysílání HBO mohou vychutnat premiéru českého kriminálně-dramatického seriálu Pustina. HBO jej uvede v neděli večer od 20:00. Předtím odvysílá krátký dokument o vzniku této minisérie.

První díl nového seriálu by měla HBO zařadit i do své online videotéky HBO GO. Zde dává divákům k dispozici bezplatně pilotní díly většiny svých původních seriálů. Pokud tedy nemáte k dispozici vysílání kabelové nebo satelitní televize, můžete první díl seriálu shlédnout zdarma na HBOgo.cz v části „Bez registrace“.

Obrazovka služby HBO Go "Bez registrace". Screenshot RadioTV

Obrazovka služby HBO Go „Bez registrace“. Screenshot RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .