Prima ZOOM v tomto týdnu zavádí 24-hodinové vysílání

prima-zoom-167Dokumentární kanál Prima ZOOM rozšiřuje svůj program na avizovaných 24 hodin denně. Nasazuje dva premiérové bloky denně a díky tomu rozšiřuje svůj tematický záběr na 14 různých kategorií místo současných sedmi. Na své si přijdou i příznivci záhad a konspirací nebo pátracích dokumentů.

Premiérový blok dokumentů bude mít čtyři hodiny, večer od 18:00 do 22:00 a bude se skládat ze dvou tematických kategorií. Celodenní struktura vysílání vždy nabídne 2x dva dvouhodinové bloky v časových oknech: 6–10, 10–14, 14–18, 18–22, 22–02 a 02–06.

Díky tomu bude ve vysílání více tematických kategorií než doposud, celkově čtrnáct místo dosavadních 7. Ve vysílání se mají objevit nové tematické bloky nazvané Zázraky vědy a techniky, Záhady a konspirace, Zločin pod lupou a Cestovatelé a dobrodruzi. Samostatně bude fungovat i blok Ztracený svět dinosaurů. Historie bude mít nový blok Odkaz dávných civilizací a dokumentů o zvířatech bude rovněž víc díky bloku Volání divočiny.

Nové bloky dostanou prostor v pondělí od 18. hodin (Volání divočiny), v úterý od 18.00 přijdou na řadu Cestovatelé a dobrodruzi, ve středu ve stejné době Zločin pod lupou, v pátek večer Záhady a konspirace, v sobotu Odkaz dávných civilizací, v neděli Zázraky vědy a techniky a rovněž v neděli i Ztracený svět dinosaurů.

prima-zoom-program-05-2013

prima_zoom

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .