Prima zavítá s mobilním zpravodajským kamionem na pražský Staromák, podívejte se na fotografie

Mobilní studio Zpráv televize Prima opět míří mezi své diváky. Poslední letošní zastávkou zpravodajské roadshow se 5. prosince, a symbolicky na Mikuláše, stane pražské Staroměstské náměstí. Přinášíme vám první fotografie z připravované akce.

Klára Doležalová a Katel Voříšek v mobilním studiu TV Prima, foto: TV Prima

Klára Doležalová a Katel Voříšek v mobilním studiu TV Prima, foto: TV Prima

Akce spojená s křtem charitativního kalendáře

Mobilní studio TV Prima nabídne zázemí pro celé večerní zpravodajství, tedy pro hlavní Zprávy, Krimi zprávy, Divácké zprávy a VIP zprávy. Diváci si navíc budou moci zpravodajský kamion sami prohlédnout, a rovněž se připojit ke křtu charitativního kalendáře Je Prima být spolu, v němž se objevuje 13 osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima.

„Adventní čas bývá o setkávání lidí a jsem velmi ráda, že diváky budeme moci osobně pozdravit na jednom z nejkouzelnějších míst v zemi. Navíc si mohou náš kamion prohlédnout a vyzkoušet si, jak se Zprávy na Primě moderují,“ říká šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová.

Soutěž o vstupenky na koncert Karla Gotta

Doprovodný program v podobě křtu kalendáře bude symbolickým spojovacím můstkem mezi mobilním studiem a studiem na pražské Palmovce. První část proběhne právě v sídle TV Prima v rámci Odpoledních zpráv, tedy Miniduelu, který navštíví Karel Gott. K němu se připojí i moderátoři Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. Ze Staroměstského náměstí se pak přihlásí Petr Vágner, po jehož boku budou Klára Doležalová, Karel Voříšek, Bára Kozáková a Roman Pech.

Na místě se navíc bude soutěžit o vstupenky na koncert Karla Gotta a prodávat první výtisky kalendářů i s jeho vlastnoručním podpisem. Limitovaná edice 777 kusů kalendáře pomůže SOS Dětským vesničkám. Podpisy přítomných moderátorů jsou rovněž samozřejmostí.

Kalendář Je Prima být spolu… také v roce 2015, který nafotil Ondřej Pýcha, bude k mání i v neděli 7. prosince na autogramiádě moderátorů TV Prima. Proběhne mezi 13. a 15. hodinou v obchodním centru Palladium v centru Prahy. Stále je v prodeji i prostřednictvím stránek e-shopu na stránkách TV Prima, kde si kupující může objednat také osobní věnování.

První fotografie z připravované akce

Klára Doležalová a Katel Voříšek v mobilním studiu TV Prima, foto: TV Prima

Klára Doležalová a Katel Voříšek v mobilním studiu TV Prima, foto: TV Prima

Zpravodajský kamion TV Prima, foto: TV Prima

Zpravodajský kamion TV Prima, foto: TV Prima

Charitativní kalendář "Je Prima být spolu... i v roce 2015"

Charitativní kalendář „Je Prima být spolu… i v roce 2015“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: