Prima uvádí premiéru nového pořadu Ano, šéfová!

Televize Prima nasazuje na pondělní večery pořad Ano, šéfová!. Tentokrát budou restauracím pomáhat Jitka Pagana se synem Santem. Převzali pomyslnou štafetu po Šéfovi Zdeňku Pohlreichovi, který českou gastronomii posunul o pořádný kus dopředu.

Jitka Pagana, Santo Pagana a Zdeněk Pohlreich. Foto poskytla FTV Prima

Jitka Pagana, Santo Pagana a Zdeněk Pohlreich. Foto poskytla FTV Prima

Zdeněk Pohlreich končí na vlastní žádost

Náhrada za obdobně zaměřený pořad Zdeňka Pohlreicha bude mít premiéru v pondělí 12. listopadu (dnes) v 21:30 hod. Jitka a Santo se budou věnovat nejen kuchyni, ale také chodu restaurace, obsluze a mezilidským vztahům.

Šéf je v téhle zemi jenom jeden. Zdeněk Pohlreich udělal pro náš obor ohromný kus práce a my se budeme snažit pokračovat v jeho stopách, i když půjdeme trochu jinou cestou,“ říká Santo Pagana.

Jitka Pagana dlouhé roky provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností. Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím a hospodám, ale budou také moci nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna.

Jitka se Santem jsou především výtečná dvojice. Mají k sobě blízko, vždyť je to máma se synem, ale přitom jsou tak rozdílní. Jitka je pragmatická, ostrá a ironická, Santo je vtipný, hodný a empatický, oba dva milují svůj obor a nedokážou pochopit, když to někdo fláká, nebo nedejbože je dokonce schopen vařit blivajzy. Zdeněk Pohlreich byl sám voják v poli a neměl před kamerou parťáka, který by mu oponoval, nebo jej naopak podpořil. A to se v konceptu s dvojicí Jitka & Santo mění: divák tak vidí, že měnit restaurace k lepšímu lze i v jiskřícím dialogu,“ říká o pořadu Vít Klusák, režisér a producent společnosti Hypermarket Film.

Prima angažovala novou dvojici do gastronomické show

Spousta restaurací nefunguje ne proto, že by se lidé nesnažili, ale prostě a jednoduše proto, že neví, jak se to má dělat. Chceme se zaměřit nejen na jídlo, ale i na to lidské, což je podle mne stejně důležité,“ říká o novém pořadu Jitka Pagana.

Během šesti premiérových dílů čeká diváky návštěva restaurace v Ostravě s dost svérázným kuchařem nebo motorest v malé vesničce v pohraničí, který bojuje o přežití. Rodinné duo zavítá i do podniku na břehu Lipna, kde vládnou dvojčata, do staročeské restaurace v Praze v historickém zemanském dvoře nebo do příliš moderní valašské restaurace.

Jsem takovým gastronomickým rádcem, předávám dál, co jsem se sám naučil. Jde vlastně o koučink. Já mám hlavu plnou vizí a nápadů, mammá zase po letech praxe ví, co funguje, a co ne. Dynamika mezi námi dokáže, doufejme, vehnat lidem vítr do plachet,“ představuje svou roli v pořadu Santo Pagana.

Na první díl nového pořadu se diváci mohou těšit už 12. listopadu ve 21.30 na Primě.

Ano, šéfová – fotogalerie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .