Prima uvádí novinku Už dost, šéfe. Pohlreich se vrátí do restaurace Bohéma

Dnes večer má premiéru první díl staronového formátu, který televize Prima už několik let vyrábí v licenci. Pořad Ano, šéfe, se Zdeňkem Pohlreichem dostává pokračování v podobě formátu Už dost, šéfe. V něm se hlavní protagonista vrátí na místa, kde kdysi natáčel původní díly.

zdenek-pohlreich-bohema-651

Zdeněk Pohlreich se v prvním díle navazující show Už dost, šéfe, vrátí do brněnské restaurace Bohéma. Ta byla prvním místem, kde odmítl dokončit natáčení jednoho z předchozích dílů pořadu Ano, šéfe. Restaurace mezitím změnila majitele a poměry se podle dřívějších medializovaných informací vrátily do normálu. Tato restaurace je tak ideálním kandidátem pro nové turné šéfa, který se vrátí na známá místa z původního pořadu Ano, šéfe.

Nový pořad má zatím šest dílů a Prima ho nasadí do času, kde předtím běžela licencovaná show QI – Na vše máme odpověď. Ta ve vysílání dlouho nevydržela, nedaří se však ani dalšímu novému pořadu Zdeňka Pohlreicha – Česko vaří s Pohlreichem živě. V případě formátu Už dost, šéfe, tak jde ze strany Primy o sázku na jistotu.

pohlreich-615

Pohlreich je prima, Prima je Pohlreich

Zdeněk Pohlreich se stává profilovou hvězdou televize Prima. Ještě na některých místech dobíhá kampaň k pořadu Česko vaří s Pohlreichem a televize už poutá na nový pořad se šéfem, který uvede koncem října. Je fakt, že Pohlreichův svérázný projev táhne, nicméně mnoho různých pořadů postavených na žánru reality show nebo docusoap může diváky přirozeně otrávit.

Premiéra prvního dílu dostane prostor dnes, tedy ve středu 29. října ve 21:45. Sobotní živý pořad o vaření prozatím ve vysílání zůstává. Jeho předností je zejména fakt, že není předtáčen, tudíž může hlavní protagonista projevit svůj silný smysl pro improvizaci.

Foto: FTV Prima / iPrima.cz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: