Prima se s Novou přetahuje o termín tiskovky

televize-ilust22Nova ohlásila termín své tiskové konference dlouho dopředu, Prima ale musí být za každou cenu první a tak tu svoji tiskovku uskuteční ve stejný den o několik hodin dřív. K podobné situaci došlo před dvěma lety, kdy Prima přistavila autobus pro novináře, aby po novácké tiskovce bez problémů stihli i její konferenci.

Prima představí své programové novinky v hotelu Radisson Blu Alcron ve čtvrtek 1. srpna od 10:00, Nova zve novináře do koncertního sálu Pražské filharmonie na 16. hodinu ve stejný den. Nehledě na to, že jde z velké části o dovolenkové období, obě televize se snaží zaplnit stránky novin v okurkové sezoně. Nicméně, určitě by minimálně jedna z nich udělala líp, pokud by svou tiskovou konferenci uskutečnila v jiný den. A to nás ještě možná čekají časové přesuny začátku tiskových konferencí v průběhu dne.

Prima na tiskové konferenci představí čtvrtou řadu reality show VyVolení, dále čtvrtou řadu Česko Slovensko má Talent, soutěžní show QI: Na všechno máme odpověď a další řadu seriálu Cesty domů. Nova své programové plány pro letošní podzim představí právě 1. srpna.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Ivo Rottenberg

    Je to boj s větrnými mlýny. Byl jsem na tiskovkách Úřadu rady RTV a to, co bylo v médiích bylo o něčem jiném. Novináři si vybírají jen, co jim se hodí a většinou vytrhují věty ze souvislostí. Takže je úplně jedno kdy kdo bude mít tiskovku, v médiích bude jen to, co konkurenční TV uškodí nebo prospěje podle toho, za koho který novinář kope.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,