Prima představila čtvrtý kanál ZOOM, startuje 1. února

prima-zoom-167Zástupci skupiny FTV Prima na dnešní tiskové konferenci přiblížili svůj další tematický kanál. Vedle programu COOL pro muže, Love pro ženy, začne v únoru vysílat dokumentární Prima ZOOM. Půjde o premiérový blok dokumentárních pořadů ve večerním vysílacím čase, který bude rotovat v průběhu celého dne.

I v případě tohoto programu jsou cílovou skupinou hlavně muži starší 35 let. Prima ZOOM by měla být prvním a jediným výhradně dokumentárním programem dostupným přes terestrickou platformu DVB-T. Kanál bude vysílat přes multiplex 3. Pokud tedy máte na svém set-top-boxu televizi Prima love, určitě budete moci sledovat i Zoom. Vedle toho bude nový program dostupný i v rámci satelitní služby Skylink a přirozeně i v nabídkách většiny kabelových společností.

Stěžejním pilířem celodenního programu bude večerní blok od 20. do 23. hodiny. V rámci tohoto bloku uvidí diváci minimálně tři premiérové dokumenty denně. Ty budou v programu rotovat i následující den. Každý den bude mít jinou tematiku od pondělních katastrof, přes historická témata v úterý, dokumenty o přírodě ve středu, válečné dokumenty ve čtvrtek, podmořské v pátek, sobotní zvířátka a nedělní vesmír. Většinu dokumentů nabídne Prima i v rámci internetového vysílání.

Vedle televizního vysílání spouští Prima i online magazín na doméně Prima-zoom.cz.

prima-zoom-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .