Prima oficiálně získala licenci pro terestrické vysílání programu Prima +1

Vysílací rada potvrdila udělení licence skupině FTV Prima k terestrickému vysílání programu Prima +1, který je časově posunutou verzí hlavního kanálu. Doposud byla licence platná pouze pro satelitní vysílání, které šíří operátor Skylink.

Tisková konference skupiny Prima, foto: Martin Petera

Tisková konference skupiny Prima, foto: Martin Petera

Zařazení programu Prima +1 na běžnou anténu je novinkou, která může část diváků oslovit. Umožňuje totiž sledování například zpravodajské relace nebo prime-time seriálů TV Prima o hodinu později bez nutnosti nahrávacího zařízení. Díky tomu může divák zhlédnout nejatraktivnější obsah obou největších komerčních televizí v různých časech.

Prima má v posledních týdnech obrovský úspěch se svým novým původním seriálem Slunečná, který přímo konkuruje Ordinaci v růžové zahradě. Prvních několik dílů překonalo očekávání, jelikož sesadilo Ordinaci z pomyslného trůnu v rámci úterního a čtvrtečního večera. Seriál Slunečná je momentálně sledovanější a bude zajímavé sledovat, zda dokáže Ordinaci překonávat dlouhodobě.

Prima v rámci nynějšího zasedání regulátora získala ještě jednu licenci týkající se tematického programu CNN Prima News. Toto povolení se týká internetového vysílání. Satelitní a terestrickou licenci už má Prima pro svůj nový program zajištěnou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .