Prima nasadí seriály Základka a Obchoďák, bude sázet i na osvědčenou klasiku

obchodak_perexDva dny po Nově představila podzimní programové plány i Prima. Chybět nebude vlastní seriálová tvorba, pořady plné celebrit, ani další řada Česko – Slovenské talentové show. Prima nasadí i dvě seriálové novinky z vlastní produkce, Obchoďák a Základka.

Od Partičky po Pohlreicha

Prima sází na osvědčenou klasiku. I tak by se dalo charakterizovat její podzimní vysílací schéma, které dnes představila. Nechybí v něm totiž nic z toho, co diváky k obrazovkám Primy táhlo v posledních měsících a letech.  V televizním programu pod logem Primy tak i na podzim narazíme na Show Jana Krause, Nikdo není dokonalý, Top Star magazín, nebo Partičku.
Protože celebrit ve vysílání není nikdy dost, i když pravda, občas nám pořady rotují rychlostí průjmu, bude Prima i na podzim pokračovat ve VIP mutaci pořadu Prostřeno.

Své pokračování budou mít na podzimních obrazovkách Primy i další série pořadů, které se v minulosti osvědčili. Čeká nás tak další kolo talentové show Česko-Slovensko má talent, chybět nebude ani Zdeněk Pohlreich putující a nadávající po restauračních zařízeních v pořadu Ano Šéfe!

Nova má Gympl, Prima Základku

Asi největší žně ale čekají příznivce seriálů. Kromě nových dílů seriálu Cesty domů, ten má v Prima v plánu nasadit proti novácké Ordinaci v růžové zahradě 2, nasadí i dvě seriálové novinky. Tou první je Obchoďák. Podle programového šéfa Primy Petra Vladyky půjde o seriál, který je volnější a veselejší než Cesty domů, a který především natrvalo smázne rozdíl ve sledovanosti mezi Primou a konkurencí. Inu, uvidíme.

Druhou seriálovou novinkou z původní primácké dílny je Základka. Jak je vidět, aniž by se domluvily, oba velcí televizní komerční hráči se rozhodli nabídnout nám na podzim návrat do školních lavic. Teď už jen zbývá, aby Česká televize představila seriál Fakulta, a vzdělávání bude seriálově pokryto.

Životních příběhů, u kterých si mohou diváci zaslzet, není nikdy dost a pokud přidáte celebrity, pak je úspěch zaručen. To není ironie ale realita a Prima se podle ní chová. Poslední výraznou podzimní novinkou tak bude talk show Zrcadlo tvého života. Pořadem bude provázet Jiřina Bohdalová (opět osvědčená klasika) a jejími hosty budou všechny možné zpovídající se celebrity, hvězdy a hvězdičky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: