Prima nasadí nové identy kvůli seriálu Modrý kod. Podívejte se na znělku

Prima o tomto víkendu nasadí nové identy, které se k novému seriálu Modrý kód přímo vážou. Tyto identy představují nový seriálový projekt a jeho hlavní protagonisty. Koncept vznikl in house pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny.

modry-kod-651

Na přípravě seriálu spolupracuje tým odborných poradců

Modrý kód je tím nejopravdovějším seriálem z lékařského prostředí, na jehož přípravě spolupracuje široký tým odborných poradců z řad záchranářů a lékařů. Diváci se mohou těšit i na hvězdné herecké obsazení,“ zdůrazňuje Prima v tiskové zprávě.

V souladu s novým projektem Primy jsou i nové identy televize, které představují nový seriálový projekt a jeho hlavní protagonisty. Autorem konceptu identů, znělky a loga seriálu je kreativní ředitel skupiny Prima Michal Pacina společně s art directorem Milanem Malíkem.

Modrý kód je nový seriál TV Prima z prostředí lékařské pohotovosti. Vychází z reálných případů a situací, kdy lékaři zachraňují lidské životy, a jde o každou vteřinu. A přesně tuhle dynamiku jsme chtěli dostat nejen do nových identů, ale také do znělky. Pracujeme s barvami, střihem i animací titulků tak, aby byla zdůrazněna právě dynamika jednotlivých situací i atmosféra celého seriálu,“ říká Michal Pacina.

Znělku a identy režíroval Jiří Charvát a za kamerou stál Karel Fairaizl. O postprodukci se postaral Jiří Němec – Neji.

Seriál Modrý kód – znělka

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .