Prima chystá vlastní „Ordinaci“, seriál Modrý kód z prostředí urgentního příjmu

Televize Prima chystá pro diváky další seriálovou novinku Modrý kód z prostředí urgentního příjmu. Hlavní roli hraje Sabina Laurinová, po jejím boku se divákům představí charismatický Marek Němec.

Marek Němec a Sabina Laurinová v seriálu Modrý kód. Foto: FTV Prima

Marek Němec a Sabina Laurinová v seriálu Modrý kód. Foto: FTV Prima

Prima slibuje moderní drama, nikoliv vztahový seriál v kulisách nemocnice

Přinášíme divákům moderní drama z akčního prostředí urgentního příjmu. Jde o původní seriál, který na našich obrazovkách ještě nebyl. Nejedná o vztahový seriál v kulisách nemocnice, ale každá epizoda sleduje případy inspirované skutečnými osudy pacientů a zdravotníků, včetně emocí, kterými je toto prostředí nabité,“ říká o další primácké novince Marek Singer, generální ředitel Prima Group.

Sabina Laurinová nastoupí na televizní obrazovky jako energická vrchní sestra Mery. „Je empatická, přímá, rázná a má smysl pro humor, který je mi blízký. Líbí se mi, že je temperamentní, vyzrálá ženská, která ví, co chce. A co mi na ní vadí? Dalo by se jí vytknout to, že právě kvůli práci pokulhává její osobní život,“ říká o své roli Sabina Laurinová.

V hlavních rolích Sabina Laurinová a Marek Němec

Marek Němec bude divačky okouzlovat coby charismatický doktor David Hofbauer. „David je trochu asociál, úsporný, co se týče dobré nálady a veselosti, a tady se mi díky několikaměsíčnímu brzkému rannímu vstávání povedlo probouzet se rovnou do jeho postavy, protože v pět ráno nikdo zrovna nehýří optimismem,“ přibližuje Němec seriálového doktora Hofbauera.

Modrý kód Prima natáčí od konce srpna 2016 a diváci se mohou těšit na příběhy, které jsou inspirované skutečnými příběhy pacientů, ale také lékařů a všech pracovníků na urgentním příjmu.

Seriál Modrý kód – fotogalerie

Sabina Laurinová v seriálu Modrý kód, foto: FTV Prima

Sabina Laurinová v seriálu Modrý kód, foto: FTV Prima

Marek Němec v seriálu Modrý kód, foto: FTV Prima

Marek Němec v seriálu Modrý kód, foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .