Prima nabídne 13 vlastních formátů, získala Genzera se Suchánkem

prima-destnikTelevize Prima nabídne divákům třináct vlastních formátů a hodlá i nadále udržovat poměrně vysoké investice do vlastní tvorby. Několik pořadů bude koprodukovat v úzké spolupráci se slovenskou televizí Joj. Na poslední chvíli se jí podařilo získat i známé novácké duo Genzer & Suchánek, které přeneslo svůj připravovaný pořad z Novy právě na Primu.

Schéma založené na pestrosti

Jarní programové schéma představil novinářům generální ředitel televize Marek Singer, který dočasně osobně vykonává i funkci programového ředitele. Na rozdíl od Novy, která založila svůj program na dlouhodobě odzkoušených formátech vlastní tvorby, se Prima i letos hodlá pouštět do nových experimentů. „Máme úplně jinou programovou strategii. Naše schéma je založeno na pestrosti a nikoliv na maximalizaci diváckého návyku k určitým formátům. V programu se projeví i úzká spolupráce se slovenskou televizí Joj,“ řekl Singer.

Prima například nabídne na Slovensku úspěšně vyzkoušený formát Farmář hledá ženu s Laďkou Něrgešovou. Uvede premiérové díly „kulinářského“ pořadu Čápi s mákem v přímé koprodukci s Jojkou. Kromě toho nabídne i další formáty, které nasadí i Jojka. Půjde o reality show Šéfka s Norou Mojsejovou nebo seznamovací šou Mami ožeň mě.

Překvapením je příchod dua G&S

Primě se podařil i další zajímavý kousek. Dokázala přetáhnout Nově připravovaný formát Partička, který úspěšně vysílá slovenská Markíza. Kromě samotného formátu získala i dvě známé postavy z Novy – Genzera se Suchánkem. Oba budou účinkovat právě v partičce společně s dalšími osobnostmi. Prima nabídne celkem 13 formátů vlastní tvorby plus tradiční zpravodajskou hodinovku. Výčet zahrnuje například show Prostřeno, seriál Cesty domů, již zmíněný projekt Farmár hledá ženu nebo Mami ožeň mě. Mezi další střípky vlastní tvorby patří pořady Nikdo není dokonalý, Soukromá dramata, Aféry, Show Jana Krause, Jak se staví sen, Šéfka nebo S Italem v kuchyni.

Další podrobnosti k jarním novinkám přineseme v zítřejší rozšířené analýze.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,