Prima MAX rozšiřuje působení na satelitu, zařadí se do platformy DIGI TV

Provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV, se dohodl se skupinou Prima na zařazení jejího nejmladšího kanálu Prima MAX do programového portfolia Nové DIGI TV. Diváci jej budou mít k dispozici od pátku 22. července.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Pokud máte vlastní přijímač, budete muset provést ladění

Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky, kanál Prima MAX se objeví na programové pozici 15. Uživatelé CA modulů musí provést ruční naladění kanálu Prima MAX zadáním příjmových parametrů, které uvádíme na konci článku. Přesný návod diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů.

DIGI TV je druhou z dlouhodobě etablovaných platforem, která zařazuje kanál Prima MAX

Snažíme se, aby si z našich programových balíčků vybral každý zájemce o kvalitní televizní pořady. Kanál Prima MAX do této naší snahy svým atraktivním obsahem zapadá, diváci si jej žádají, proto jsme se s FTV Prima na jeho zařazení do nabídky Nové DIGI TV dohodli,“ řekl Vladimír Rusnák, ředitel satelitní televize Nová DIGI TV.

Kanál Prima MAX se v posledních týdnech zviditelnil marketingovou akcí UPC MAX Kino. V rámci této akce se podílí na letním kině na střeše nákupního Centra Černý Most. Dále Prima informovala o stoupajícím podílu svého nejmladšího programu díky filmu Piráti z Karibiku. Průměrný podíl na publiku byl v 28. týdnu na úrovni 1,88 % v celodenním vysílání, což je v případě tohoto programu rekord.

Parametry kanálu Prima MAX v nabídce DIGI CZ:
Frekvence: 12, 723 GHz
Polarizace: Vertikální, FEC: 2/3
Symbolová rychlost: 26660
Service ID: 4034.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .