Prima family chce na Silvestra zaujat speciálem Partičky a Nikdo není dokonalý

ohnostroj3

Hned dvakrát se v silvestrovském programu televize Prima family objeví Nikdo není dokonalý, jednou v premiéře, jednou v repríze. Výrazný prostor ovšem zaujmou Partička a výběr z Česko Slovensko má talent. Doplňkové kanály COOL a LOVE ovšem schéma nijak měnit nebudou a divákům nabídnou zaběhnuté programy.

Prima family s Partičkou, NND a ČS má talent

Arnold Schwarzeneger a Danny de Vito ve filmu Junior dostanou prostor na Primě family v 10:50. Poté bude Asterix dobývat Ameriku ve stejnojmenném animovaném filmu z roku 1994 (12:55). V podvečer uvidíme reprízu Prostřeno (18:05). Zprávy FTV Prima začnou už v 18:50 a o deset minut později je vystřídají silvestrovské VIP Zprávy včetně nepovedených záběrů. Nikdo není dokonalé, premiérový díl, zahájí hlavní vysílací čas už v 19:40.

Poslední den roku představí tradiční šestici členů Partičky ve 20:55, chybět nemají ani tentokrát speciální hosté. Ve 22:20, stejně jako loni, je na řadě Česko Slovensko má Silvestr, jedná se o výběr nejzajímavějších momentů z letošního ročníku talentové soutěže ČS má talent. Po půlnoci dostává prostor několik let stará a několikrát reprízovaná silvestrovská show Nikdo není dokonalý.

Už 1. ledna vstupuje Prima family s inovovanou zpravodajskou hodinou. V 18:55 jsou na programu Zprávy FTV Prima, v 19:25 Krimi zprávy, Krimi plus nahradí v 19:45 Reportéři na vaší straně. VIP Zprávy se dostanou na 20. hodinou a skončí ve 20:15, kdy je na Nový rok vystřídá dvojice filmů Starý páky a Čas sluhů.

prima-family

Prima Cool s Pánskou jízdou

Doplňkové kanály FTV Prima nebudou měnit programové schéma. Prima COOL po skončení seriálu Akta X (sedmá série) uvede filmy Country Club: První směna (22:50), poté nasadí americkou komedii Pánská jízda. Na Nový rok čeká diváky snímek Velký šéf (22:50).

Prima Love plánuje ve 20:00 americký romantický film Listopadová romance. Poté vsadí na TOP STAR Love (22:05), Sex ve městě (22:40) a TOP STAR magazín (23:05).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .