Prima Comedy Central zahajuje vysílání, nabídne animované seriály pro dospělé i pro děti

Dnes odpoledne odstartovala nová televizní stanice Prima Comedy Central. Prvním odvysílaným seriálem byl Scrubs: Doktůrci, kde diváci dostali hned tři díly za sebou. Nová stanice nabídne i animované seriály pro děti od Nickelodeonu.

shutter-tv-zena-sleduje-televizi-651

South Park je jen začátek, knihovna Comedy Central je mnohem bohatší

Prima Comedy Central nabídne bohaté portfolio titulů z knihovny americké skupiny Viacom, která tento kanál na českém trhu provozuje. Skupina Prima mu nabídne svoji značku, zařadí novou stanici pod svá křídla a bude obchodovat reklamní prostor. Právě díky Primě bude stanice Comedy Central na českém trhu fungovat jako neplacená a můžete si ji naladit dokonce na běžnou anténu v DVB-T.

Prima Comedy Central nabídne několik desítek amerických titulů, z nichž nejznámějším je kultovní seriál South Park. U každého seriálu uvidí diváci víc epizod za sebou. Vysílání startuje zmíněným titulem Scrubs: Doktůrci, následovat budou seriály Průměrňákovi, Americký táta, Griffinovi, Svět podle Jima, Nová holka, Taková moderní rodinka a samozřejmě i South park. V nočních hodinách se objeví několik premiérových titulů, ale vesměs půjde o opakování.

Prima Comedy Central nabídne animované seriály pro děti od Nickelodeonu

Prima Comedy Central nabídne i řadu animovaných titulů, které patří pod sesterský dětský kanál Nickelodeon – například „A zase mezi námi zvířaty“, Agent Dudley Puppy, Dobrodružství Jimmyho Neutrona nebo i Želvy Ninja. Do značné míry tak může nová televize působit i jako neplacený dětský kanál v DVB-T, jelikož bude plně lokalizována do četšiny.

Funkci neplaceného a volně dostupného dětského programu síce už plní veřejnoprávní program ČT Déčko, nicméně další kanál tohoto typu v DVB-T může být pro diváky výrazným obohacením.

Galerie vybraných animovaných seriálů Prima Comedy Central pro děti

Agent Dudley Puppy

Agent Dudley Puppy

Mezi námi zvířaty

Mezi námi zvířaty

Dobrodružství Jimmyho Neutrona

Dobrodružství Jimmyho Neutrona

Galerie vybraných seriálů pro dospělé

Griffinovi (Family Guy)

Griffinovi (Family Guy)

Kultovní South Park pochopitelně nemůže chybět

Kultovní South Park pochopitelně nemůže chybět

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .