Jak naladit program Prima Comedy Central?

Šestý kanál z portfolia skupiny Prima, komediální Prima Comedy Central už je k dispozici divákům. Můžete jej naladit na běžnou anténu v multiplexu 4 a v nabídce digitální televize O2 TV.

Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Máte SMÍCHOV, Fandu nebo Telku? Můžete sledovat i Prima Comedy Central

Pokud chcete naladit tento program na běžnou anténu, zkontrolujte, zda máte na svém set top boxu k dispozici stanice Fanda, SMÍCHOV nebo Telka. Pokud ano, měli byste bez problémů naladit i program Prima Comedy Central. Ten se vám za jistých okolností může objevit i na programové pozici televize Nova Cinema, která v této síti dlouhodobě vysílala.

Pokud se vám nedaří najít vysílání Prima Comedy Central, doporučujeme provést automatické ladění přijímače. Následně se vám tento program objeví v nabídce stanic.

AKTUALIZACE – 14.7., 16:06: Diváci kabelové televize mohou tento program přijímat zatím jen v rámci digitální televize O2 TV bez ohledu na to, jaký tarif využívají. Zařazení kanálu původně potvrdila i společnost UPC Česká republika, ale spolupráce doposud nebyla uzavřena. Prima Comedy Central tedy v nabídce UPC chybí.

Satelitní služby zřejmě zařadí nový kanál později

Satelitní diváci si na nový kanál budou muset ještě chvíli počkat. Novou stanici prozatím nepotvrdila žádná ze satelitních platforem. V případě nových informací je sem včas doplníme.

Prima Comedy Central zahájí vysílání v pondělí 14. prosince v 15:00 hodin. Za obsahové složení a provoz kanálu odpovídá americká mediální skupina Viacom. Skupina Prima propůjčí české verzi programu svůj název a zajistí prodej reklamy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .